Televizyon

Canlı yayında doğum günü kutlaması: Müge Anlı’nın özel günü, Rahmi Özkan’ın altın hediyesi herkesi şaşırttı!

Saygın televizyon sunucusu ve halkın sevilen sesi Müge Anlı, ATV’deki popüler programı ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ sırasında yeni yaşını kutladı. Kendisi altın yılını, yani 50’nci doğum gününü, canlı yayında izleyenlerin beğenisine sundu. Doğum günü pastasının parıldayan mumları arasında sevinçle parlayan Anlı’ya, programının sevilen isimlerinden Rahmi Özkan tarafından bir sürpriz hediye sunuldu.

Rahmi Özkan, Müge Anlı’yı doğum gününde altın bir hediye ile onurlandırırken, samimi bir konuşma yaptı: “16 yıl önce bu zorlu yolculuğa beraber başladık. Sen daha da güzelleştin, gençleştin, geliştin. Türk kadınlarının azmi, yoğun çabası ve hırsını temsil ederek bu başarıya ulaştın. Seni kutlamak için buradayım. Dünyaya getiren annene saygı ve sevgi gönderiyorum. Ne mutlu ki doğdun, ne mutlu ki aramızdasın.”

Canli yayinda dogum gunu kutlamasi Muge Anlinin ozel gunu Rahmi

Müge Anlı, gelen bu ince hareket karşısında şaşkınlığını gizleyemezken, “Elini cebine atarak bana altın mı getirdin?” şeklinde bir yorumda bulundu. Rahmi Özkan’ın zarif bir şekilde “Kabiliyet meselesi” cevabı tebessüm saçtı. Müge Anlı, hediye altını alarak mutluluğunu ifade etti: “Birbirimizi artık çok iyi tanıyoruz. Elini cebine götürüyor, elbette oradan bir şeyler çıkaracak. Altın gramajı ve fiyatlarını bildiğimiz için, altın olabileceğini tahmin ettim. Aslında seni altın borsası başkanı yapmalılar Rahmi Bey.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu