Televizyon

Exxen Dizisi Şeref Bey oyuncu kadrosu ve konusu

Acun Ilıcalı’nın Netflix’e rakip olduğu dijital platformu Exxen’de yayınlanacak Şeref Bey’in başrolünü Haluk Bilginer, Songül Öden ve Ertan Saban üstüne alıyor. Ocak 2021 öncesinde Exxen’de ve önceden sonrasında TV8 kanalında yayınlanması beklenen dizinin ilk sezonunun 8 ya da 10 bölüm olması planlanıyor.

Şeref Bey oyuncu ekibi

Haluk Bilginer

1954 senesinde İzmir’de gözlerini açan Bilginer, önceden ilkin Zuhal Olcay ve Aşkın Nur Yengi ile evlenmiştir. Şahsiyet ve Masum internet dizi projelerinde rol alan Bilginer Türk sinemasının duayen adları içinde bulunuyor. Meşhur oyuncu şimdilerde Şeref Bey dizisinde rol alacak.

Songül Öden

Bir Aile Hikayesi dizisinde sergilediği performansla kitlelerce tanınan Öden, 1979 senesinde Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Ferhunde Hanımlar dizisiyle ün kazanan Öden, Umutsuz Ev Kadınları dizisinde de büyük bir beğeni kazanmıştır. Ankara Üniversitesi Tiyatro mezunu Öden, şan eğitimleri de almaktadır.

Ertan Saban

Gel Dese Aşk dizisinde rol alan Sabah, Şeref Bey dizisinde dahil olmuştur. Avlu dizisinde Oğuz karakteriyle ün kazanan Saban, aslen Karslı’dır. Makedonya Devlet Konservatuarı Tiyatro eğitimi alan Saban, Ebru Özkan ile dünyaevine girmiştir.

Ecem Uzun

Kırmızı Oda dizi ekibine katılan fakat dizi ekibinden çıkarılan Uzun, Şeref Bey dizisinde rol alacak. 17 Haziran 1992 tarihinde İstanbul’da gözlerini açan Uzun, Sarıyer Belediye Tiyatrosu’nda çalışmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu