Televizyon

FOX TV dizisi Çocukluk hangi şehirde nerede çekiliyor?

Başrolünde Erdal Beşikçioğlu’nun olduğu Çocukluk dizisinin ilk tanıtımı gösterildi. Oyuncu ekibi ve konusu bakımından açıklama bekleyen dizinin, nerde çekildiğine dair haberler sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

FOX TV dizisi Çocukluk hangi şehirde nerede çekiliyor?

Erdal Beşikçioğlu, Ceyda Ateş ve Merve Çağıran benzer biçimde adların bulunmuş olduğu yeni dizi Çocukluk İstanbul’da çekilmeye başlandı. Çekimleri birçok dizi benzer biçimde İstanbul’da meydana getirilen projede kullanılan mekanlar izleyicilerin çok dikkatini çekmeyi başardı.

Çocukluk dizisi Ali Kağan çocuk evi neresi?

Dizi konu olarak kimsesiz evlatların hayat hikayelerini anlatacak. Projede oynayan Ali Kağan çocuk evinde bulunan evlatların hikayelerine yer verilen projede kullanılan Ali Kağan çocuk evi gerçekte olmayan bir mekandır. Dizi izin hazırlanan çocuk evi dizi çekimlerinin yapılması adına kurgulanmış bir dekora haizdir.

Çocukluk dizi setine sevenleri gidiyor mu?

Dizi setine herhangi bir yabancı konuk olarak girememektedir. Pandemi sürecinden dolayı salgını önlemek adına alınan kararlar doğrultusunda set ekibi ve oyuncular haricinde asla kimse set ortamına giremez.

Çocukluk dizisi hangi il ve ilçede çekiliyor?

9 Ekim 2020 tarihinden itibaren seyircilerle buluşacak olan Çocukluk dizisi İstanbul Sultan Ahmet Meydanı’nda çekilmeye başlanmıştır. Sevilen dizinin çekim mekanları Sultan Ahmet Meydanı civarlarındaki mahallelerde yapılmaktadır. Öbür taraftan dizinin bazı sahneleri Beykoz ve Sarıyer’de çekilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu