Televizyon

FOX TV dizisi Çocukluk Nene karakteri gerçekte kimdir?

FOX TV’de gösterime giren Çocukluk dizisinin ekibine yeni bölümden itibaren başarı göstermiş oyuncu İpek Çiçek dahil oluyor. Evvel Mucize Doktor dizisinde Beren Gökyıldız’ın kardeşi olarak karşımıza çıkan İpek Çiçek, Nene karakteriyle Çocukluk dizisinde karşımıza çıkacak.

FOX TV dizisi Çocukluk Nene karakteri gerçekte kimdir?

Çocukluk dizisinde Nene karakteri, müdür Mahir Boztepe’nin başının belasıdır. Mahir, Nene’yi evlatlık verdim diye sevinirken Nene ise yeni ailesinden asla memnun değildir ve bir gece yuvaya geri döner. Nene, umut evinden çıktıktan sonrasında başını belaya sokmuş ve bakıcı ailesi ona haiz çıkmamıştır. Mahir’in zorlamasıyla bir aileye evlatlık verilen Nene tekrardan başladığı yere dönmüş ve umut evinde kalmaya adım atmıştır. Tek gözü görmediği için korsan bandanası takan Nene, projede Mavi ve Bozi’ye ablalık yapmış olacaktır.

İpek Çiçek kimdir?

İpek Çiçek 26 Mart 1999’da İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 21 yaşındaki genç oyuncu, Bilgi Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi almaktadır. Hem de Beyti Engin’den kamera önü oyunculuk eğitimleri almaya devam eden Çiçek, Mucize Doktor dizisinde 2 bölüm yer almış ve hafızalarda yer edinmiştir. İpek Çiçek ilk oyunculuk deneyimini ise TRT 1 televizyonunda gösterime giren Elimi Bırakma dizisi ile yaşamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu