Televizyon

FOX TV Dizisi Yasak Elma Zehra karakteri kimdir?

Fox TV kanalında yayımlanan ve sevenleri tarafından beğeniyle takip edilen Yasak Elma dizisindeki karakterler hakkında bilgiler devam ediyor. Son olarak konusunda önem verilen değişikliklere gidilen Yasak Elma dizisinde değişik karakterler ön plana çıkmaya başladı. Zehra karakteri de bu oyunculardan biri oldu.

Yasak Elma Zehra Kimdir?

Yasak Elma dizisindeki Zehra karakteri Halit’in en büyük kızı olarak karşımıza çıkmaktadır. Kardeşlerine ablalık icra eden Zehra karakteri öteki taraftan da babasını yakınlık kurduğu kadınlardan kıskanmaktadır. Daha önce asla ciddi bir ilişkisi olmamasından dolayı da kendisini evde kalmış biri olarak nitelendirmektedir.

Yasak Elma dizisinde Zehra karakterini Şafak Pekdemir oynamaktadır. Şafak Pekdemir 1988 senesinde dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. 2011 senesinde Şüphe dizisinde ilk oyunculuk deneyimini elde etmesi arkasından 2014 senesinde İncir Reçeli dizisi ile adından söz ettirmiştir. Oldukça fazla farklı tiyatro oyununda da oynayan başarıya ulaşmış oyuncu İncir Reçeli 2 filmi ile beraber beğeni toplamıştır. Oynadığı yapımlar içinde Türk Malı dizisi en oldukca ilgi gören dizilerden biri olmuştur. Sonrasında 2015 senesinde oynadığı Asla Vazgeçmem dizisinde de izleyenler tarafından beğeniyle karşılanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu