Televizyon

Kanal 7 dizisi Yemin yeni sezonda Reşit karakteri olacak mı?

Kanal 7 kanalının günlük dizisi Yemin 266. Bölümüyle sevenleri karşısına çıkacak. Sevilen dizinin geçen hafta gösterime giren bölümleri nefes keserken, sevenler yeni haftada neler olacağını heyecanla beklemeye koyuldu.

Beğenilen dizinin yeni bölüm fragmanında şok bir detaya yer verildi. Sevilen dizinin önem verilen oyuncularından Reşit’in başının dertte olduğu fragmanda belli olurken sevenler Reşit öldü mü sorularını araştırmaya koyuldu.

Kanal 7 dizisi Yemin yeni sezonda Reşit karakteri olacak mı?

Projede geçen hafta Emir ve Reyhan Tarhun’un oğlu bununla birlikte Tarhun ailesinin tek varisi dünyaya gelirken, çocuğun adı daha koyulmadı. Bebeğin adını büyükbabası Hikmet’in koyması planlanıyor. Yeni haftada varis bebeğin adı koyulacak. Ama bebeği istemeyen Emir’in bebeğe isim koyulurken iyi mi bir tavır sergileyecek.

Bu sırada Reşit ise konağa gelmiş olarak Feride’ye olan aşkını bağıra bağıra duyurdu. Feride ise Reşit’e onu sevmediğini söylemişti. Reşit Feride’nin onu sevmediğini söylemesine karşın vazgeçmedi ve Emir ile dövüşe çıktı ve önceden sonrasında da konağa gelmiş olarak Feride’yi kaçırmaya çalıştı. Reşit Emir’i Feride’nin ağzından yardım istermiş şeklinde bir ileti atarak tuzağa düşürdü. Reşit’in yaptıklarından sonrasında Emir ve Feride’nin arasındaki buzlar erimeye başladı. Feride’nin  yokluğunda ağlayan bebekte annesini görünce kendine gelir.

Yavuz Ketenci Yemin dizisinde ayrıldı mı?

Sevilen dizinin 265. Bölümünde Feride’yi kaçıran ve Emir’i tuzağa düşüren Reşit’in planı işlemedi. Emir bağlı olduğu zincirden kurtularak yar kenarında olan Reşit’i etkisiz hale getirdi. Reşit arkasını dönerek giden Emir ve Feride’ye ateş etmek istediği sırada ayağı yitik uçurumdan aşağı düştü. Bu sahnenin arkasından akıllardaki sual Reşit’in kurtulup kurtulmayacağı oldu. Daha bir ayrılık açıklaması yapılmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu