Televizyon

Kanal D dizisi Arka Sokaklar 562. Bölüm Fragmanı Tanıtımı izle

Her Cuma akşamı Kanal D kanalının en beğenilen dizileri içinde ter alan reytingleri alt üst eden Arka Sokaklar dizisi, bir İstanbul polisiyesi hikayesi ile bizleri buluşturmaya devam ediyor. Rıza Soyu’lu canlandıran Zafer Ergin, Hüsnü Çoban’ı canlandıran Özgür Ozan, Mesut Güner’i canlandıran Şevket Çoruh’un başrolünü paylaşmış olduğu projede önceden birçok beğenilen adlar de projede yer ediniyor. Arka Sokaklar dizisinin bu akşam yayın hayatına başlayan 562. bölümün peşinden, 30 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak olan 563. kısmı merakla beklemeye başladı. başladı. Arka Sokaklar 563. yeni bölüm fragmanı izle gösterildi mi? Yeni bölüm tanıtımında bizleri neler bekliyor? benzer biçimde sorular önceden şimdiden sorulmaya başladı. Gelin haberimizin devamında Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm detaylarına göz atalım.

Kanal D dizisi Arka Sokaklar 563. Bölüm Fragmanı Tanıtımı izle

Kanal D ekranında bu akşam Arka Sokaklar dizisinin 562. son kısmı ekrana geldi. Arka Sokaklar dizisinin 563. yeni kısmı 30 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’da izleyici ile buluşacak. Arka Sokaklar 563. bölüm fragmanı daha yayınlanmadı.

Arka Sokaklar 562. Son bölümde neler oldu?

blank

Özcan, Mesut’tan öcünü alabilmek için Tunç’u kendi cezaevine naklettirmeyi başarır. Bunu duyan Mesut fazlaca sinirlenir ve soluğu derhal cezaevinde alır. Tunç’a ceza evinde rahat verilmeyecektir. Özcan’ı gören Mesut, Selin’in müdahale etmesine süre kalmadan üstüne atlar. Özcan’ı, Mesut’un elinden zor alırlar. Önceden da bilenen Özcan, Mesut’u yıkacak bir vakaya imza atmak ister. Tunç’un bir paramağını keserek Mesut’a göndermeyi düşünür. Ezgi ve Cemal beraber çıktıkları operasyon zararlı bir durum yaşarlar. Ardında oldukları adamlar hem ezgi’yi, hem de bir bayanı rehin alırlar. Cemal derhal silahına davranarak Ezgi’yi rehin alan adamı vurur; fakat, öteki adam da Cemal’i vurur.

Arka Sokaklar Dizisi Konusu Nedir?

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de oynamış açıklayan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri esnasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle devamlı karşılaşmaktadır. Bazen gülümseten, ara sıra da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin öteki genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba;  ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair oldukça fazla şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının macerayı iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta daima birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep beraber ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu