Televizyon

Kanal D dizisi Sadakatsiz Cavidan karakteri kimdir?

Sadakatsiz Dizisi Cavidan Karakteri Kimdir? Meltem Baytok Kim?

Reytingleriyle zirvelerde olan Sadakatsiz dizisinin Cavidan karakterini canlandıran Meltem Baytok hepimiz tarafınca araştırılıyor. Geçtiğimiz günlerde oldukça izlenen ve konuşulan dizisi olan Sadakatsiz dizisinin yapımcılığını açıklayan şirket Med yapımdır. Sevilen dizinin yönetmenliğini ise Neslihan Yeşilyurt üstlenmiştir. Sevilen dizinin yapımcıları ise Fatih Aksoy ve Faruk Bayhan’dır.  Sadakatsiz dizisinin senaristliğini kaleme alan adlar ise Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’tur. Sevilen dizinin başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk ve Melis Sezen paylaşmaktadır. İngiliz yapımı olan Doctor Foster dizisinden uyarlanan Sadakatsiz dizisinin Cavidan karakteri ise hepimiz tarafınca dört gözle araştırılıyor.

Sadakatsiz Dizisi Cavidan Karakteri Kimdir?

Cavidan Gönül Kuvvetli’nün arkadaşıdır. Aynı denekte oynayan bu iki isim beraber sosyal mesuliyet projeleri de yapmaktadır. Ama bu iki isim birbirini asla sevmezler. Cavidan devamlı Derin’e söz soktuğu ve onu eleştirdiği için Derin de Gönül de Cavidan’dan asla hoşlanmaz. Cavidan, Derin ile Asya’nın içinde ki vakada Asya’yı haklı bulmuş olduğu için ve her fırsatta Asya’yı savunduğu için Gönül içten içe Cavidan’a sinir olur. Sevilen dizinin hikayesiyle ilgili gelişmeler gösterime giren her yeni bölümde değişim gösterecektir.

Her Çarşamba günü izleyenlerini ekrana kilitleyen Sadakatsiz dizisinde Cavidan karakterine canlandıracak olan isim Meltem Baytok’tur. Hepimiz Meltem Baytok’un yaşamını, hangi dizilerde oynadığını ve kaç yaşlarında bulunduğunu araştırıyor.

Meltem Baktok Kimdir?

Meltem Baytok, 1 Ocak 1968 senesinde dünyaya gelmiştir. Oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Kısmı’nden mezun olmuştur. Meltem Baytok, Üç Boylu Kadın, Ferhat Ile Şirin, Kunaz Aşıklar benzer biçimde birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Arzu Tramvayı adlı tiyatro oyununda canlandırdığı Stella görevi için Sanat Kurumu Ödülü alırken, Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe tiyatro oyununda ise Sadri Alışık ödülü almıştır. Tiyatro geçmişi olan oyuncuyu televizyonlarda Hekimoğlu dizisiyle görmüştük. Şimdi Kanal D kanalında gösterime giren Sadakatsiz dizisinde Cavidan karakterini oynamaktadır.

Meltem Baytok Hangi Dizilerde Oynadı?

Hepimiz oyuncunun Sadakatsiz dizisinden ilkin hangi dizilerde oynadığını dört gözle araştırıyor. Meltem Baytok’un oynadığı diziler ise alttadır.

Unutma Beni
Deniz Yıldızı
Aşkların En Güzeli
Hekimoğlu
Sadakatsiz

Meltem Baytok sosyal medya hesaplarını etkin bir durumda kullanmaktadır. Oyuncunun resmi İnstagram hesabında 50 gönderisi ve 1.174 takipçi vardır. Takipçi sayısı günden güne artan oyuncunun İnstagram hesabı ise @meltem_baytok’tur.

Hepimiz Meltem Baytok’un sevgilisinin olup oladığını merak ediyor ama oyuncu hususi hayatıyla gündeme gelmek istemediği için bu konu hakkında herhangi bir açıklama bulunmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu