Televizyon

Kefaret dizisi reyting oranları nasıl?

Fox TV kanalında yeni dizilerin yayınlanması için hazırlıklar devam ediyor. Son olarak Fox TV’nin yeni dizilerinden biri olacağı anlatılan Kefaret dizisinin ilk bölümünün 22 Kasım tarihinte televizyonlarda olacağı aktarıldı.

Kefaret Dizisi İzlenir mi?

Fox TV kanalında yayınlanacak olan Kefaret dizisinin reytinglerde iyi mi bir başarı göstereceği merak edilenler içinde içeriyor. 25 Film tarafınca ortaya konan ve Mesude Erarslan tarafınca yönetilen Kefaret dizisinin senaristliği ise Mahinur Ergun ve Melih Çam tarafınca yazılıyor.

Projede müzik öğretmeni olan Zeynep, doktor eşi Ahmet ile tayinlerinin çıkmış olduğu yerde mutlu bir hayat geçirmek s-istemektedirler. Ama 5 yıl içinde her şeylerini kaybeden çift birçok talihsiz vaka yaşar. Komiser Sinan’ın Zeynep’e karşı boş olmaması ve onu daima desteklemesi, ikili arasındaki ilişkileri de güçlendirecektir.

Sevilen dizinin başrol oyuncuları olan Mert Fırat, Nurgül Yeşilçay ve Yurdaer Okur’un gösterecekleri performansı bağlı olarak reytinglerinin yüksek olacağı düşünülüyor. 22 Kasım’dan itibaren her Pazar akşamında yayınlanacak olan dizinin rakiplerine baktığımızda ise Show TV’de Arıza, TV 8’de Masterchef, Star TV’de Menajerimi Ara ve ATV’de ise Maria ile Mustafa dizilerinin oynadığı görülüyor.

Oyuncu ekibi kuvvetli olan dizinin senaristliği ve vaka akışının sevenler tarafınca sevilmesi halinde rakiplerini geride bırakarak Pazar günlerinde oldukça izlenen yapım haline gelmesi planlanıyor. Sevilen dizinin gösterim hayatına başlaması ile beraber aldığı reyting puanlarını sitemiz üstünden takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu