Televizyon

Mucize Doktor 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı izle

GundemLab.com – Mucize Doktor 35. yeni bölüm (tanıtım) fragmanı (izle) yayınlandı mı? Mucize Doktor 34. son bölümde Ali kazada neler oldu? FOX TV’nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Mucize Doktor, 34. yeni bölümüyle yeni olaylarla  izleyicisinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin bu akşamki bölümüne Ali’yle Nazlı arasındaki rekabet damga vurdu. Peki şimdiden merakla beklenen Mucize Doktor 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Detaylar..
Mucize Doktor bu akşam ekranlara gelen 34. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölüme daha sahne oldu. Peki şimdiden merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?

Mucize Doktorun 34. bölüm Özeti! Nazlı’nın ablası kurtulacak mı?

Mucize Doktorun 34. bölümünde Ali iddiayı bilerek kaybettiği için Nazlı’yla araları bozuktur. Tanju misilleme olarak bir baş asistanlık yarışı başlatınca Ali’yle Nazlı tekrar kıyasıya rekabet etmek zorunda kalırlar ve iş iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Ali ile Nazlı aynı arabada giderken kaza yapar ve Nazlı’nın ablasına çarparlar peki Nazlı’nın ablası kurtulacak mı?

Ama bütün bunlar olurken Ali’nin aklında bambaşka bir şey vardır; o da Ferda’nın süratle iyileşme sürecine giren Adil’i Ali’den kıskanmasıdır. Ferda ve Ali bir türlü Adil’le ilgili ortak bir karara varamaz.
Vakalar ve baş asistanlık yarışı süratle finallerine tırmanır ve Adil hakkında son karar verilirken Ali’nin tek şansı hem iş hem de özel hayatında bir şekilde orta yolu bulmaktır.

MUCİZE DOKTOR 35. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu