Televizyon

Netflix dizisi La Casa De Papel 5. sezon ne zaman?

Yayınlandığı ilk dönem itibari ile dünya genelinde büyük bir sevenleri kitlesine ulaşan ve fazlaca büyük sayıda hayranı olan La Casa De Papel dizisi hakkında son dönem paylaşımları görenleri heyecanlandırdı. La Casa De Papel için Netflix Türkiye’den meydana getirilen Kısım 5: Soygun Sona Eriyor paylaşımı yapıldıktan sonrasında oldukça fazla dizi hayranı yeni sezonun ne vakit geleceği hakkında intenete başvurmaya başladı.

Netflix dizisi La Casa De Papel 5. sezon ne zaman?

2017 senesinde sevenleri karşısına çıkan İspanyol yapımlı La Casa De Papel dizisi 4. Sezonu ile beraber dünya genelinde büyük bir sükse yapmış oldu. Dizi fanatikleri 5. Sezonu beklerken Netflix tarafınca beklenen paylaşım yapılmış oldu.

La Casa De Papel 5. Sezon ne zaman yayımlanacak?

Alex Pina’nın kaleminden çıkan La Casa De Papel dizisi hakkında 5. Dönem ile ilgili daha bir açıklama bulunmasa da dizinin 2021’in ikinci yarısında vizyonda oalcağı tahmin ediliyor. Úrsula Corberó,Álvaro Morte,Itziar Ituño isimlerinin oyunculuğu yapmış olduğu projede yeni Dönem fragmanının ise fazlaca geçmeden yayınlanır gözü ile bakılıyor.

Netflix Twitter üzerinden La Casa De Papel paylaşımı yapmış oldu

La Casa De Papel’in resmi Twitter hesabı üstünden meydana getirilen açıklamada “El atraco llega a su fin” (soygun bitiyor) açıklaması yapılmış oldu. Netflix Türkiye’nin paylaşımı sonrasında La Casa De Papel ülke gündeminde birinci sırayı aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu