Televizyon

Netflix Kulüp dizisi oyuncu kadrosu

Netflix platformu üstünde yayınlanacak olan Kulüp dizisiyle ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. O3 Medya tarafınca ortaya konan ve etkisinde bırakan konusu ile seyircileri heyecanlandıran Kulüp dizisinin oyuncuları belli olmaya başladı. Meydana getirilen ilk açıklamalara bakılırsa oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Salih Bademci ve Sulh Arduç’un yer alacağı anlatılan Kulüp dizisi için bir yeni isim önceden belirlendi.

Kulüp Dizisi Oyuncuları

O3 Medya tarafınca ortaya konan ve yönetmenliğini Seren Yüce ile Zeynep Günay Tan’ın üstleneceği Kulüp dizisinin oyuncuları da yavaş yavaş belirleniyor. Gökçe Bahadır, Sulh Arduç ve Salih Bademci’nin dizinin kadrosunda yer alacaklarının açıklanması peşinden şimdi de Fırat Tanış’ın projede yer alacağı ifade edildi. Hem oyuncunun fanatikleri hem de diziyi bekleyenler Fırat Tanış’ın bu yapımda yer alacağı için mutlu oldular.

Fırat Tanış

1975 senesinde doğan Fırat Tanış yalnız oyunculukla değil bununla birlikte müzikle de ilgilenmektedir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olan deneyimli oyuncu lise senelerinden bu yana etkin bir durumda oyunculuk yapmaktadır. İlk senelerinde tiyatro ile uğraşan Tanış 2001 senesinde ise dizi ve film hayatına atılmıştır.

Önceden oldukça fazla değişik yapımda oynayan Fırat Tanış’ın son olarak Netflix platformunda yayınlanacak olan Kulüp dizisinde yer alacağı aktarılmıştır.

Kulüp Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Şimdiye dek belirlenmiş olan oyuncularının yanı sıra yönetmenleri ve senaristleri ile izleyenleri heyecanlandıran Kulüp dizisinin ne süre yayınlanacağı da merak edilenler içinde içeriyor. İlgi çekici konusu ile beklentiyi yükselten dizinin 2020 senesinde yayınlanması beklenmiyor. Sevilen dizinin 2021 senesinin ilk aylarından itibaren Netflix üstünde yayınlanacağı öne sürülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu