Televizyon

TV 8 Dizisi Kırmızı Oda 8. Bölüm Özeti! Konuk Oyuncu Kimdir?

GundemLab.com – Tv 8’in Reyting rekorları kıran Kırmızı Oda dizisi ekibine yeni bir oyuncu katıldı Kırmızı Oda 8. bölümde Celil Nalçakan konuk oyuncu olarak diziye dahil oluyor. Peki Kırmızı Oda yeni bölümde neler olacak? Kırmızı Oda 8. Bölüm Özeti! Kırmızı Oda Konuk Oyuncu Celil Nalçakan Kimdir?..

TV 8 Dizisi Kırmızı Oda 8. Bölüm Özeti! Konuk Oyuncu Kimdir?

Kırmızı Odanın yeni bölümünde piyango’yu tutturunca yaşamı değişen Salih bu kez Doktor hanımın karşısından oldukca değişik bir halde çıkıyor ve arkadaşı garibi kliniğe getiriyor. Doktor hanım tutkunu olduğu geç kaldın tarafınca terk edilen garibi bir çılgınlık yapmaması için ikna etmeye çalışıyor minik Osman annesinin ölümünü kabul edilirken Doktor Piraye Akif’in denetim arzusunun aileyle ilgili çatışmalardan kaynaklandığını tespit ediyor.  Alya ise ailesindeki değişimi ve ebeveyni ile geçirdiği İstanbul günlerini konu alıyor.

Kırmızı Oda Konuk Oyuncu Celil Nalçakan Kimdir, nereli ve kaç yaşlarında?

Celil Nalçakan, 10 Haziran 1978 günü Sivas’ta, öğretmen bir anne ve babanın evladı olarak dünyaya geldi. Kendisinden 17 yaş minik Esra ismşnde bir kız kardeşi vardır. Liseyi bitirdikten sonrasında Cumhuriyet Üniversitesi’nde Yerbilim Mühendisliği kısmına girdi. Ama 7 yıldan sonrasında okulu bıraktı ve Sivas Devlet Tiyatrosu’na girdi. Sonrasında Balıkesir Üniversitesi’nde Turizm Otel İşletmeciliği okumaya başladı ama orada da tiyatroya devam etti. Türvak’ın imtihanını kazanmıştır ve İstanbul’a yerleşerek burada oyunculuk eğitimine devam etti.

Kameralar karşısına ilk kez 2006 senesinde yayın hayatına başlayan Sıla dizisi ile geçti. Hanımın Çiftiği, Kış Masalı, Bitmeyen Şarkı, Keşanlı Ali Destanı, Galip Derviş ve Vicdan şeklinde dizilerde rol alan Celil Nalçakan şimdilerde Bir Aile Hikayesi dizisinde Cem karakterine can veren vermektedir. Celil Nalçakan, 1.80 metre uzunlukta, 78 kilo ve İkizler burcudur.

Celil Nalçakan’ın oynadığı diziler ve filmler:

2019 – Bir Aile Hikayesi (Cem) (TV Dizisi)
2019 – Ortak (Rıfat) (Beyazperde Filmi)
2018 – Ağlak Arif (TV Filmi)
2017 – Hayati ve Diğerleri (Yaşamsal Başkomiser) (TV Dizisi)
2017 – Poyraz Karayel: Küresel Ana para (Zülfikar Ülgen) (Beyazperde Filmi)
2015 – 2017 – Poyraz Karayel (Zülfikar) (TV Dizisi)
2013 – İntikam (Adem) (TV Dizisi)
2013 – Vicdan (Faruk) (TV Dizisi)
2013 – Galip Derviş (Selim) (TV Dizisi)
2012 – Çanakkale 1915 (Şefik Aker) (Beyazperde Filmi)
2011 – Keşanlı Ali Destanı (Hüseyin) (TV Dizisi)
2010 – Bitmeyen Şarkı (Necip) (TV Dizisi)
2010 – Hanımın Çiftliği (TV Dizisi)
2009 – Kış Masalı (TV Dizisi)
2006 – Sıla (Dilaver) (TV Dizisi)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu