Televizyon

TRT 1 dizisi Gönül Dağı Oyuncuları kimlerdir?

TRT1 kanalında yayın hayatına başlayan ilk kısmı ile dikkatleri üstüne toplayan dizi Gönül Dağı, konusu ve başarı göstermiş performans sergileyen oyuncu ekibi ile reyting listelerinde yerini aldı. Gönül Dağı, sezonun en oldukça izlenen dizilerinden biri olmaya aday bir yapım. Dizi ilk bölümünün arkasından birçok yönü ile merak edildi. Gönül Dağı oyuncuları kim? Dizi ile ilgili en oldukça dört gözle beklenen bu probleminin cevabı haberimizde.

gönül dağı oyuncuları

TRT 1 dizisi Gönül Dağı Oyuncuları kimlerdir?

Gönül Dağı dizisinin başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor. Projede, sanat dünyasının kıymetli adları Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Yaratı Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sempatik ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

Gönül Dağı Dizisi Oyuncuları

Berk Atan( Taner)

Projede Taner karakterini canlandıran Berk Atan, 1991 İzmir doğumlu. Beykent Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimine devam eden başarı göstermiş oyuncu, Türk Tıp Öğrencileri Birliği Senenin En İyi Genç Oyuncusu ödülünü, KTÜ tarafınca verilen En İyi Çıkış Açıklayan Oyuncu ödülünü kazanmıştır. 2011 Best Model Of Turkey yarışmasında “Gelecek Vaat Eden”, 2012 senesinde Best Model Of Turkey yarışmasında 1. seçildi. Berk Atan; Her Şey Yolunda Merkez dizisi ile ilk kez kameralar önüne geçti. Güneşin Kızları dizisinde can veren verdiği Harp karakteri ile ünlendi. Aden’in Gözyaşları dizisinde Selim  ve Dayan Yüreğim Atıf karakterlerine can veren veren Berk Atan, Gönül Dağı dizisi ile adam başrol oyuncu olarak televizyonlarda içeriyor.

berk atan

Gülsim Ali İlhan(Istek)

Projede Istek karakterini canlandıran Gülsim Ali İlhan, 1993 Bulgaristan doğumludur. Bulgaristan’da yaşayan Türk bir ailenin kızı olan Gülsim Ali, iyi derecede Türkçe, Bulgarca, İngilizce ve Japonca biliyor. Bulgaristan’da düzenlenen Süper Model yarışmasında Ford Modeli seçildi. İlk oyunculuk deneyimini 2012 senesinde Son Yaz Balkanlar dizisinde yaşadı. Arkasından Seddülbayir 32 saat dizisinde hemşire rolünü oynadı. 2016′ da Hanım Köylü dizisinde İlkgün rolünü, Diriliş Ertuğrul’da Aslıhan, 2019’da oynadığı Payitaht Abdülhamid dizisinde Gülcemal, 2020’de oynadığı Gönül Dağı dizisinde Istek karakterini canlandırdı. Gülsim Ali İlhan, Gönül Dağı dizisi ile kadın başrol oyuncu olarak televizyonlarda içeriyor.

gönül dağı dilek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu