Televizyon

Show TV dizisi Arıza 8. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vizyonun gerilim dolu dizisi Arıza Show Tv kanalıyla seyircisinin karşısına çıkıyor.  Seyircisini ekran başına kilitleyen dizinin her kısmı heyecanla planlanıyor. Başrollerini Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Çağdaş Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül şeklinde adların paylaşmış olduğu dizinin yönetmenliğini Recai Karagöz yapıyor. Arıza dizisinin heyecanla beklenen 8. bölüm fragmanı gösterildi mi? Yazımızın devamında görelim.

arıza 7. bölüm

Show TV dizisi Arıza 8. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Show TV’nin sevenleri rekortmeni dizisi Arıza’ nın 8. bölüm fragmanı önceden yayınlanmadı. Beğenilen dizi 7. kısmı ile bu akşam saat 20.00 de Show Tv kanalında seyircisi ile buluşacak. Taksici Ali Rıza ile doktor Halide’nin tesadüfi karşılaşması ile gelişen durumları konu alan dizi, Pazar akşamlarının en fazlaca izlenen dizileri içinde yerini alıyor. Heyecanlı, aksiyon dolu  sahneleri bol miktarda seyrettiğimiz dizi, sezona damgasını vurdu.

Kendi halinde bir taksici olan Ali Rıza, taksisine alan kişi olarak binen Halide’nin Burak ile olan kavgasında Halide’yi zor durumdan kurtarmış olur. Fakat kendisi başına o şekilde bir bela almıştır ki kız kardeşinin canına mal olur. Kardeşinin öcünü almak için girmiş olduğu sıkıntılı mücadelede kurtlar sofrasına düştüğünü anlamış olur. Oyunu kurallarına nazaran oynamak için, düşmanlarının içine sızar.

Gözlerinin önünde katledilen anası ve abilerinin katillerinin izini sürmeye devam eden Halide, Ali Rıza ile bu intikam yolunda beraber yürür.

ali rıza

Arıza 7. Bölümde Neler Olacak?

Ali Rıza, Salman’ın karşısında güç durumda kalır. Burak yaptığıyla Haşmet’i şaşırtır. Ali Rıza ise gerçekleşmeyen sevkiyatın sorumlusu olarak Burak’ı görmektedir.

Ali Rıza, Burak’ın çaldığından güvenilir olduğu silahların peşine düşer. Ali Rıza, silahları bulur. Fakat Burak da boş durmaz. Ali Rıza için bir sürprizi vardır.

Burak’ın konsorsiyumda yapmış olduğu konuşma, O’nu konsorsiyumda bir koltuk sahibi olmaya doğru götürecektir.

arıza

Arıza ’nın heyecanla beklenen yeni bölümleri her Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu