Televizyon

Show TV dizisi Arıza Cabir karakteri gerçekte kimdir?

Show TV kanalının yeni dizisi Arıza’ya sürpriz bir isim dahil oldu. Diziye konuk oyuncu olarak usta oyuncu Fırat Tanış katıldı. Projede Cabir karakterine canlandıracak olan Tanış’ın iyi mi bir performans sergileyeceği merak konusu oldu.

Pazar akşamı yayınlanacak olan projede Fırat Tanış sevenleri karşısına Cabir karakteriyle çıkacak.

Show TV dizisi Arıza Cabir karakteri gerçekte kimdir?

Uzun süredir televizyonlarda yer almayan Fırat Tanış Arıza dizisiyle kısa süreliğine de olsa ekranlara dönecek. Tanış projede Cabir karakterine canlandıracak. Cabir, tabanca ticaretiyle uğraşan ve istihbaratın aramış olduğu azılı bir katildir.

Fırat Tanış

1975 senesinde İstanbul’da gözlerini açan oyuncu aslen Gürcistan kökenlidir. Usta oyuncu 199 senesinde lise eğitimi görmüş olduğu yıllarda tiyatro ve oyunculuğa yönelmiş ve liseler arası düzenlenen bir tiyatro yarışmasında ödül kazanmıştır.

Oyunculuğun yanı sıra köşe yazarlığı, senaristlik ve müzisyenlik açıklayan Tanış, İstanbul Devlet Konservatuvarında oyunculuk eğitimi almış ve arkasından İBB Kent Tiyatrolarında rol almaya adım atmıştır.

Usta oyuncu Geniş Aile dizisinde Koyu Bilal karakteriyle adını duyurmuş ve ilerleyen yıllarda oldukca sayda yapımda yer almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu