Televizyon

Show TV programı Çocuktan Al Haberi sunucu mu değişti?

Çocuktan Al Haberi programında sürpriz bir değişim yaşandı. Show TV kanalının beğenilen programında sunucu değişikliği yaşanacak. Programı son iki senedir sunan Evrim Akın sunuculuğu bıraktığını söyledi. Evrim Akın’ın sürpriz sonucu sonrası sevenler Akın’ın sebep ayrıldığını merak ediyordu.

Show TV programı Çocuktan Al Haberi sunucu mu değişti?

Show TV Genel Gösterim Yönetmeni Suavi Doğan beğenilen programda yaşanmış olan değişikliği söyledi ve yeni sunucunun da Tabiat Rutkay olacağını söyledi. Tabiat Rutkay Ağustos ayında anne olması sebebiyle çocuklarla iyi anlaşabileceği düşünülmüş ve programın sunuculuğu kendisine verilmiştir.

Çocuktan Al Haberi sunucusu neden değişti?

Programda yaşanmış olan sürpriz değişikliğin perde arkasında ise Evrim Akın’ın 2 senedir sunuculuk yaptığını ve artık setlere dönmek istemesinin yatmış olduğu söyleniyor. Bilinmiş olduğu şeklinde Evrim Akın başarı göstermiş bir güldürmen olup oyuncu olarak çıkışını yapmıştı.

Evrim Akın kimdir?

Evrim Akın 1979 senesinde Ankara dünyaya gelmiştir. Başarı göstermiş oyuncu oyunculuk kariyerine Konak Belediye Tiyatrosunda başlamış ve arkasından Müjdat Gezen Sanat Okulu’nda eğitim almıştır. Akın oyunculuk kariyerine Etiler dizisiyle başlamış arkasından Avrupa Yakası adlı projede tam anlamıyla adını duyurmuştur. Akın ilerleyen yıllarda Bez Bebek, Alemin Kralı şeklinde dizilerde de yer almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu