Televizyon

Star TV dizisi Menajerimi Ara Emir karakteri kimdir?

Star TV’nin en beğenilen dizilerinden olan, Call My Agent adlı yabancı bir diziden uyarlanan Menajerimi Ara dizisi her bölümünde izleyenleri dört gözle ekran başına kilitliyor. Kuvvetli ve yetenekli oyuncu ekibinin her hafta konuk oyuncularla bir araya gelmesi diziyi önceden da izlenir kılıyor. Konuk oyuncular yardımıyla vaka akışı daha da hızlanıyor ve klasik dizi mantığından uzaklaşarak önceden öznel bir takım kıvamına geliyor. Sevilen dizinin son olarak yayın hayatına başlayan 9.bölümünde Emir karakterini canlandıran Burak Tozkoparan diziye konuk oyuncu olarak dahil olmuştu. İzleyenler ise yeni bölüm fragmanı yayınlanmadan Menajerimi Ara Emir (Burak Tozkoparan) kimdir? Hangi dizilerde oynadı? diyerek araştırmalarına başladılar. Ikimiz de bu mevzuyu sizler için derledik.

menajerimi ara emir

Menajerimi Ara Emir ( Burak Tozkoparan ) Hangi Dizilerde Oynadı?

Menajerimi Ara dizisinin 9.bölümünde televizyonlarda gördüğümüz Emir karakteri Burak Tozkoparan tarafınca canlandırılmaktadır. 1992 doğumlu olan başarı göstermiş ve yetenekli oyuncu Okan Üniversitesi’nde eğitimine devam etmektedir. Menajerimi Ara dizisinde dahil olur olmaz seyircinin dikkatini çeken oyuncu, karakteri, duruşu ve kabiliyeti yardımıyla izleyenler tarafınca çok beğeniliyor. ilkin kendisini televizyonlarda görmeye alışkın olduğumuz Burak Tozkoparan önceden ilkin birçok dizi ve beyaz perde sinema filminde boy gösteren rol aldı. Genç oyuncunun oynadığı dizileri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Gençliğim Eyvah
  • Tek Yürek
  • Kırgın Çiçekler
  • Paramparça

Son olarak ise şu sıralarda yeni dizi sezonunda Burak Tozkoparan’ı Menajerimi Ara dizisinde Feriz’in oyuncusu olarak görüyoruz.

burak tozkoparan emir menajerimi ara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu