Televizyon

TRT 1 dizisi Acemi Anneler Murat karakteri gerçekte kimdir?

Acemi Anneler Dizisi Murat Kimdir? 

Oyuncumuzun aslolan adı Tolga Akman, yeni başlamış olan Acemi Anneler dizisinde Murat rolünü canlandırıyor. 26 Nisan 1986’da İstanbul’da dünyaya geldi. 1.81 metre uzunlukta ve 75 kilogram ağırlığındadır. Tiyatro eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin tiyatro bölümünde tamamladı.

Murat, “Acemi Anneler” dizisinde insanlara yardım etmeye adanmış bir durumda izleyici karşısına çıkacak. Bundan dolayı işinde oldukça başarılıdır, hırsı yoktur ve para kazanmak yerine insan kazanmayı tercih eder. Acemi Anneler Murat, idealist ve karizmatik birisidir.

TRT 1 dizisi Acemi Anneler Murat karakteri gerçekte kimdir?

Tolga Akman şimdi TRT kanalında gösterime giren Acemi Anneler dizisinde Murat rolünü canlandırıyor, kariyerine Hayat adlı filmle başladı. Sonraki dönemde, zamanı dizi “Mükemmel Yüzyıl” da rol aldı.

İncir ağacı dizisinde Bekir rolünün yanında Mükemmel Yüzyıl, 40, Derslik, Menekşe ile Halil, Minik Sırlar, Melekler Korusun, Her Sevda Bir Veda, Beni Affet, Aşkın Bedeli, Azazil, Göç Zamanı, Yola Geldik benzer biçimde değişik projelerde de yer almıştır.

Beni Affet adlı projede hayat verdiği Yaman rolüyle bilinmektedir. Şimdilerde etkin olarak Acemi Anneler dizisinin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu