Televizyon

TRT 1 dizisi Masumlar Apartmanı Neriman karakteri gerçekte kimdir?

TRT 1 kanalında geçtiğimiz gün yayınlanmaya süregelen ve konusu ve oyuncuları ile tüm izleyicilerin gönlünde taht kuran Masumlar Apartmanı isminde dizi hakkında bilgiler yapılmaya devam ediyor. Deneyimli oyuncu ekibi ile görsel şölen yaşatan filmimizde yeni yüzler de içeriyor.

TRT 1 dizisi Masumlar Apartmanı Neriman karakteri gerçekte kimdir?

Projede Neriman karakteri ile kameralar önüne geçen oyuncunun kim olduğu açıklama bekleyen mevzular içinde içeriyor. Masumlar Apartmanı dizisinde Neriman karakterine Gizem Katmer can veren veriyor.

Gizem Katmer Kimdir?

Gizem Katmer 1998 senesinde dünyaya gelmiştir. 22 yaşındaki genç ve güzel ve yetenekli oyuncu Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitim almıştır. Sahne Sanatları ve Oyunculuk bölümünden mezun olan genç oyuncu Perdesiz Performans Oyunculuk atölyesinde tiyatro ve dizi oyunculuğu da yapmıştır. Oldukça fazla film ve reklam sinema filminde boy gösteren oynayan Katmer son olarak TRT 1’de yayınlanmaya süregelen Masumlar Apartmanı dizisinde Neriman karakterine can veren vermeye adım atmıştır. Aşağıdaki bölümde Gizem Katmer’in önceden ilkin oynadığı yapımlar sıralanmıştır.

Çirkin
Hayalet
Kel Sanatçı
Romeo Juliet
Ulrike ve Açık Aile
Kahverengi
Pena
Kozalar

Gizem Katmer İnstagram Hesabı

İnstagram uygulamasını etkin bir durumda kullanmaya devam eden genç oyuncunun hesap adı aşağıdaki bölümde oynadığı gibidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu