Televizyon

TRT 1 dizisi Masumlar Apartmanı reytingi nasıl izleniyor mu?

Masumlar Apartmanı dizisi yeni sezonda TRT 1 kanalının Diriliş Ertuğrul dizisinden sonrasında kanalın oldukça beğeni biriktirerek TRT 1 yönetimi tarafınca oldukça gelir edeceği dizilerden birisi olacak benzer biçimde görünüyor.

Gülseren Buğdaycıoğlu tarafınca kaleme alınan Madalyonun İçi kitabından uyarlanmış olan Masumlar Apartmanı  dizisi gösterim hayatına başladığından bu yana genel olarak izleyenler üzerinde beğenilmiş benzer biçimde görünüyor.

TRT 1 dizisi Masumlar Apartmanı reytingi nasıl izleniyor mu?

Hepimizin hijyen hakkında konuşmaya ve hijyen hastası olmaya başladığımız bu zamanda ciddi bir akıl hastalığından muzdarip olan Safiye’nin dayanılmaz yaşamı seyircilerin dikkatini çekti. “Masumlar Apartmanları” dizisi yayınlandığı gün sosyal medyada da gündemdeydi. Gerçek hayatta oldukça fazla sevenleri, Masumlar Apartmanı dizisini görmüş olsun ya da olmasın, etraflarındaki insanlarla bu dizi hakkında etkileşim içinde.

Izleyiciler artık yaz dizilerinden ve aşk dizilerinden bunalmıştı ki TRT1 yönetimi bu duruma el atarak önceden gerçekçi ve ruhsal yönden izleyiciyi ekranlara bağlayacak dizileri gösterime sunmaya başladı.

Masumlar Apartmanı Kaç Sezon Yayınlanacak?

 

Masumlar Apartmanı dizisinin gösterim yaşamı süresi 1 dönem olarak düşünülmüştü lakin izleyicilerin diziyi bu kadar oldukca sevmesinin arkasından dizi yönetimi diziyi iki dönem olarak hazırlamak için kolları sıvadı.

Masumlar Apartmanı Ne Zaman Final Yapacak?

Bu sıralar en fazla izlenilen dizi olan Masumlar Apartmanı için bu konu hakkında bir şey söylemek daha oldukca erken. Reytinglerden beklenileni alan dizi final konusunu çok da fazla kafasına takmamakta. Masumlar Apartmanı dizisinin uzun süre süresince ekranlarımızda olacağını düşünüyoruz.

Safiye Karakter İle Ezgi Mola Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah’ın Önüne Geçti

Dizini başrolleri olan Birkan Sokullu ve Farah Zeynep’ten önceden fazla dikkatleri üzerine çekmiş olan Safiye karakteri ile karşımıza çıkan Ezgi Mola’nın başarıya ulaşmış oyunculuğu diziye değişik bir hava katarak dizinin izlenme sayısına en fazla katkıda bulunan isim diyebiliriz

Masumlar Apartmanı’nda İzleyici Daha Çok Şaşıracak

Madalyonun İçi kitabından uyarlanmış olan projede içerik bakımından izleyicilerin ilerleyen bölümlerde fazlaca şaşıracağını söyleyebiliriz. Projede sonraki bölümlerde nasıl sonuçlanacağını kestirmek güç olsa da diziye yeni giren ve ortamda duygusal hava oluşturan Han ve İnci’nin karşılaşacağı zorluklar ve önlerine çıkacak engelleri iyi mi geçecekleri merak konusu olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu