Televizyon

TRT 1 dizisi Tövbeler Olsun 12. Bölüm Fragmanı

Tövbeler Olsun TRT 1 ekranında 25 Ekim Pazar akşamı 11. son kısmı ile ekrana geldi. Sevenleri derhal Tövbeler Olsun 12. bölüm fragmanı! yayınlanıp yayınlanmadığına bakıyorlar. Serdar Akar’ın yönetmen koltuğunda oturmuş olduğu, Mustafa Fener yapımcılığında Hasan Kaçan projesi olarak hazırlanan Tövbeler Olsun, Horanta ve Necip aileleri arasındaki gülünç sürtüşmelerle ve hikayelerle izleyicine keyifli zaman geçirmeye devam ediyor. Başrollerini {Güven Kıraç}, Erkan Can, İpek Tuzcuoğlu şeklinde usta adların paylaşmış olduğu Tövbeler Olsun’da bu hafta gene Namzet Osman’dan helallik almak için uğraşıyor. Bakalım 12. bölümde neler olacak? Tövbeler Olsun 12. bölüm fragmanı!

1 Kasım Pazar akşamı yayınlanacak 12. bölüme geçmeden evvel, yayın hayatına başlayan son bölümde neler oldu beraber hatırlayalım. Buğra, Nazmiye’nin Anıl’a olan aşkını öğrenmişti. Anıl’ı önceden yakından tanımak için Ertan’la iş birliği yapmış oldu. Namzet’in Osman’dan helallik alma çabası önceden da büyüdü artık helallik alması ihtiyaç duyulan insan yalnız Osman değildi. Osman ile beraber geçmişte zararlı bir latife yüzünden kariyeri biten Ferit ve Hüseyin’e karşı güçlerini birleştirip helallik almaları gerekmişti. Olayların gelişmesi ile beraber Namzet ve Osman kendilerini Horanta Tüm ortaklık’in reklam filminin yönetmen koltuğunda buldular. Latife ise, Sevinç’nin ona bir ders vermek için hazırladığı oyuna geldi ve büyük bir şok yaşadı. Peki 2 Kasım Pazar akşamı yayınlancak 12. bölümde neler olacak?

TRT 1 dizisi Tövbeler Olsun 12. Bölüm Fragmanı

1 Kasım Pazar akşamı TRT 1 ekranında yayınlanacak olan Tövbeler Olsun 12. bölüm fragmanı hemen hemen yayınlanmadı. Tövbeler Olsun 12. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz burada sizlerle paylaşıyor olacağız.

Tövbeler Olsun Son Bölüm Fragmanı! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu