Televizyon

TRT 1 Seksenler Nurten diziden ayrıldı mı?

TRT 1 kanalının fazlaca beğenilen dizileri arasında önemli yere sahip olan Seksenler ile ilgili bilgiler son sürat devam ediyor. Son olarak dizinin önem verilen oyuncularından kabul edilen Nurten’in diziden ayrıldığında yönelik iddialar ortaya kondu.

Seksenler Dizisi Nurten Ayrıldı mı?

Seksenler dizisiyle ilgili yeni ayrılık iddiaları ortaya atılıyor. Son olarak ana karakterlerden olan Fehmi’nin komşusu Nurten karakterini canlandıran oyuncu Tolunay Donat’ın diziden çıkmış olduğu ifade edildi. Buna karşılık dizi yönetiminden şimdiye kadar bu şekilde bir ayrılıkla ilgili bilgi verilmedi. Dizi hafta içi her gün yeni bölümleri ile izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.

Seksenler Fehmi Ayrıldı mı?

TRT 1 kanalının düzenli olarak hafta içi her gün yayımlanan dizisi Seksenler’in önem verilen oyuncularından olan Fehmi’nin diziden çıktığına yönelik iddialar da ortaya konmuştu. Ama deneyimli oyuncu Rasim Öztekin tarafınca meydana getirilen bilgi ile bu iddialar boşa çıkmış oldu. Öztekin Twitter’dan yapmış olduğu paylaşımında “icat çıkartmayın! Seksenler’deyim” ifadelerine yer  verdi. Bu paylaşım takipçilerini hem güldürdü hem de yüreklerine su serpti. Bu açıklamaya bakılarak Fehmi karakterinin Seksenler dizisinde en az 1 süre daha yer alacağı söylenebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu