Televizyon

TV 8 dizisi Kırmızı Oda Meliha’nın kızı karakteri gerçekte kimdir?

TV 8 kanalının heyecanla beklenen dizisi Kırmızı Oda 4 Eylül Cuma günü ilk bölümüyle sevenleri karşısına çıktı. Sevilen dizinin ilk kısmı büyük ilgi görmüş oldu. İzleyiciler projede Meliha’nın kızı olan başörtülü kadın oyuncunun kim bulunduğunu merak ediyor. Projede Meliha’nın kızı rolünü Deniz Altan oynamaktadır.

TV 8 dizisi Kırmızı Oda Meliha’nın kızı karakteri gerçekte kimdir?

Sevilen dizinin gösterime giren ilk bölümünde intihar sahnesi fazlaca konuşuldu. İntihara teşebbüs eden Meliha’yı üvey kızı intihardan vazgeçirdi. Başörtülü kız annesini intihardan bir durumda vazgeçirdi ve bu sahne büyük yankı uyandırdı. Meliha’nın kızı rolünü Deniz Altan oynamaktadır. Altan geçen dönem Aşk Ağlatır adlı projede yer alıyordu.

Deniz Altan güzelliğinin yanı sıra bu projede oyunculuğunu da tam anlamıyla ön plana çıkardı ve izleyicilerin takdirini kazanmıştır.

Kırmızı Oda Deniz Altan kimdir?

Deniz Altan 1994 senesinde hayata gözlerini açtı. İstanbul doğumlu olan genç oyuncu önceden Show TV kanalında gösterime giren Aşk Ağlatır dizisinde Çiçek karakterine hayat veriyordu. Altan İstanbul Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Tiyatro eğitimi almış ve arkasından Sadri Alışık Akademisinde oyunculuk eğitimi almıştır. Güzel ve yetenekli oyuncu ilk olarak Öyleki Bir Geçer Vakit Ki adlı projede rol almıştır. Önceden sonrasında Hayat Şarkısı ve Aşk Ağlatır adlı dizilerde oynayan oyuncu şimdi de Kırmızı Oda adlı projede boy gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu