Televizyon

TV 8 ses yarışması programı O Ses Türkiye yayından kaldırıldı mı?

TV 8’in her yıl milyonlarca insan tarafınca takip edilen efsaneleşmiş yarışma programı O Ses Türkiye’nin sevenleri dört gözle bekliyordu. Jüri ekibinin değişmesi programın başlaması beklenirken, Acun Ilıcalı yapmış olduğu bilgi ile beraber yarışma programının bu yıl yayınlanmayacağını söyledi.

O Ses Türkiye 2021 neden yayınlanmıyor bitti mi?

Acun Ilıcalı tarafınca yapımcılığı ve sunuculuğu üstüne alan yarışma programı O Ses Türkiye’nin bu süre yayınlanmayacağı açıklandı. Acun Ilıcalı tarafınca meydana getirilen açıklamaya bakılırsa yarışmanın yeni sezonda ekranlardaki yerini almayacağı duyuruldu. Pandemi sürecinden dolayı bir süre ara verilen yarışma programının, gelecek süre kalmış olduğu yerden devam etmesi umut ediliyor.

Salondaki izleyiciler ve jürinin etkileşim içinde olduğu O Ses Türkiye yarışma programının pandemiye tesir etmemesi adına yapılmayacağını açıklayan Acun Ilıcalı, programın seyircisiz olmasındansa yayınlanmamasına karar verdi.

TV 8 ses yarışması programı O Ses Türkiye yayından kaldırıldı mı?

Masterchef yarışma programının sevenler tarafınca sıkı bir halde takip edilmesinden memnun olan Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye yarışmasına çok geç bir zamanda başlamayı planlıyor. Pandemi sürecinin de etkili olacağı bu kararda programın en erken 2021 yılının ilk aylarında başlaması umut ediliyor. Korona virüs tablosuna bakılırsa alınacak karar ile beraber programın en erken Şubat ayında seyircilerle buluşabileceği düşünülüyor.

Pandemi süreci baz alındığında programın bu süre televizyonlarda olması beklenmiyor. Gelecek süre yayınlanması önceden olası olan program bir yıl ara verdikten sonrasında yine seyircisiyle buluşabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu