Televizyon

TV 8 yarışma programı En Şık Benim nereye başvuru yapılıyor?

TV 8 yarışma programı En Şık Benim nereye başvuru yapılıyor?

 

TV8’de yeni sezonda bir moda programının başlaması umut ediliyor. İzleyicileri yarışma programları ile eğlendiren TV8, yeni moda programı En Şık Benim ile seyircilerle buluşacak. 7 Eylül 2020 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlamış olacak olan yarışma programını Raşit Bağzıbağlı sunacak.

En Şık Benim yarışma başvurusu formu

Talya Prodüksiyon tarafınca ekranlara hazırlanan En Şık Benim yarışma programında yarışmacılar belirlenen konseptlere uygun giyinecek. Yarışmaya başvuru yapmak isteyen kişiler TV8 resmi intenet sitesine girerek yarışma ile ilgili müracaat formuna ulaşabilecek.

En Şık Benim yarışması ödülü ne?

Her hafta bir kişinin eleneceği yarışma programında yeni yarışmacıların eklenmesi ile yarış kıyasıya sürecek. Büyük finale kadar sürecek rekabetin sonunda birinci olan yarışmacıya 50.000 TL para ödülü verilecek.

 

En Şık Benim yarışması sunucusu kim?

Yarışmanın sunuculuk koltuğunda Raşit Bağzıbağlı yer alacak. Bununla beraber jüri de olacak olan Bağzıbağlı, Londra’da dünyaya gelmiştir. Moda tasarımcısı ola düşsel ile çıkmış olduğu yolda kendi kumaş mağazasını kuran meşhur modacı, 2007 senesinde meslek hayatına Couture tasarımcısı olarak başladı.

Birçok moda ödülü kazanan Bağzıbağlı, sevenler tarafınca da yakından tanınan bir isim olarak göze çarpıyor.

En Şık Benim yarışması jüri üyeleri kimler?

Yarışma programında yer alacak jüriler daha resmi olarak açıklanmamıştır. Jüride yer alacak tek isim şu an olarak Raşit Bağzıbağlı’dır. Öteki jüri üyeleri ise netleştikten sonrasında duyurulacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu