Televizyon

ATV dizisi Gençliğim Eyvah dizisi final mi yaptı?

ATV kanalının yaz dizisi olarak ekranlara katılan Gençliğim Eyvah dizisi final yapma sonucu aldıktan sonrasında oldukça fazla insan dizinin sebep final yapma sonucu aldığını araştırmaya başladı.

ATV dizisi Gençliğim Eyvah dizisi final mi yaptı?

Süreç Film tarafınca yapımcılığı meydana getirilen dizi gerek konusu gerekse kuvvetli oyuncu ekibi ile iyi reyting sayıları yakalasa da final yapma sonucu aldı. Oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ekin Mert Daymaz, Elif Doğan ve Burak Tozkoparan benzer biçimde ülkemizin tanınan isimlerini barındıran dizi final yapma sonucu sonrasında bilgi edinilmeye başladı.

Gençliğim Eyvah ne zaman final yapacak?

Kanal tarafınca meydana getirilen bilgi ile beraber Gençliğim Eyvah dizisi 5 Ekim Pazartesi son kısmı ile fanatikleri karşısına çıkacak ve ekranlara veda edecek.

Gençliğim Eyvah neden final yapıyor?

Yeni süre dizilerinin başlaması sebebi ile reytingleri düşmeye başlamış olan dizi artık eskisi kadar izlenmemeye başladı. Yeni dizilerin duyurulması ve reytingleri alt üst eden dizilerin ekranlara dönmesi ile düşüş yaşayan Gençliğim Eyvah dizisi reytinglerde ki düşüşü sebebi ile ekranlara veda edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu