Televizyon

FOX TV dizisi Baraj Ayşe karakterini canlandıran oyuncu kimdir?

Baraj dizisi ile ekranlara gelecek olan Hira Su Yıldız, Nazım’ ın kızı olan Ayşe’ yi canlandıracaktır. Geçtiğimiz bölümlerde Nazım karakterinin eskiden evli bulunduğunu ve bu evlilikten bir kızı bulunduğunu öğrenmiştik. Nermin ve Ayşe’ nin gelişi ile Nazım, Dere ile uğraşırken bir taraftan da kızı Ayşe ve yardım isteyen eski eşi Nermin ile uğraşacaktır.

FOX TV dizisi Baraj Ayşe karakterini canlandıran oyuncu kimdir?

Nermin karakteri ise 30’ lu yaşlarının başındadır ve seneler öncesinde Nazım’ a aşık olmuş, evlenmiş ve bir çocuk sahibi olmuştur. Önceden sonrasında Nazım ile anlaşamamış ve kızını da alarak Nazım’ ı terk etmiştir.

Baraj dizisi hangi kanal saat kaçta?

Baraj dizisi salı günleri FOX TV ekranlarında yer alıyor. Ayşe karakteri ise babasız büyümüştür ve hemen hemen babasını asla görmemiştir. Babası ilk kez görecek olan kızı bir taraftan da ailesinin yine bir araya gelmesini isteyecektir zira Nazım’ dan başka birinin ona babalık yapmasını istememektedir.

Hira Su Yıldız

Daha önceden bir anasınıfı talebesi olan Hira Su, dizilerde psikolog yardımı ile oyunculuk yapmaktadır. 2015 senesinde gözlerini açan çocuk oyuncunun ilk oynadığı dizi Vurgun olmuştur. Arkasından oynadığı Afili Aşk adlı projede Rıza’ nın ufak kızı Buse’ yi canlandırmış ve performansı ile izleyicinin takdirini toplamıştır. Bununla birlikte Afili Aşk adlı dizi ile Türkiye’ nin tanınan çocuk oyuncularından biri olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu