Televizyon

FOX TV dizisi Savaşçı yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

FOX TV kanalında uzun süredir çok merak ve beğeniyle izlenen, her yeni bölümüyle seyircileri ekran başına kilitleyen Savaşçı dizisinin yeni bölümünün yayınlanmaması izleyenlerin aklına birçok sual getirdi. 18 Ekim Pazar akşamı yayınlanması beklenen, fakat FOX TV gösterim akışında yer almayan dizinin bitip bitmediği ile ilgili birçok haber gündemde yer edinmiş durumda. Peki Savaşçı dizisi sebep yayınlanmıyor, bitti mi ? Savaşçı ne zaman başlamış olacak? Dizi devam edecek mi? Tüm sorularınızın yanıtları sizler için hazırlamış olduğumuz yazımızın devamında…

savaşçı bitti mi

FOX TV dizisi Savaşçı yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

FOX TV’nin en beğenilen dizilerinden olan, reyting rekorları kıran Savaşçı dizisinin 18 Ekim Pazar günü yayınlanmaması izleyenleri çok üzmüş durumda. Savaşçı dizisinin yapımcılardan ve kanal tarafınca yaşanmış olan bir sorun yüzünden yayınlanmadığı konuşulsa da dizi hemen hemen bitmedi diyebiliriz. Sevilen dizinin ekranlara ara vermiş olması izleyiciler kadar oyuncuları da üzmüş ve şoke etmiş durumda. İzleyenlerden katılan tepkiler üstüne oyunculardan Berk Oktay, dizinin ekranlardan uzaklaşmış olmasının dizi oyuncularının sebep olduğu bir nedenden dolayı olmadığını üzerine basa basa belirtmiştir. Fakat bu açıklamayı yaparken, dizinin yeniden ekranlara gelmesi adına ellerinden geleni yaptıklarını da belirterek, seyircilere dizinin geri dönmesi konusunda yeşil ışık yakmıştır.

savaşçı yeni bölüm fragman

Savaşçı Ne Zaman Başlamış olacak?

Ekranlara ara veren Savaşçı dizisi hakkında açıklamalarda bulunan Berk Oktay, dizinin tekrardan seyircileri ile buluşması için elinden geleni yaptığını belirtmişti. Bu yüzden tam tarih verilemiyor olsa da, bu açıklamalardan dizinin kati final yaptığını söylemek pek mümkün değil. Dizi ile ilgili mevcud problemlerin aşılmasının arkasından seyircisi ile tekrardan buluşarak, gösterim hayatına kalmış olduğu yerden devam edecek diyebiliriz.

savaşçı ne zaman hangi gün

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu