Televizyon

Kanal 7 dizisi Emanet Neslihan karakteri gerçekte kimdir?

1996 tarihinde gözlerini açan oyuncu Zeynep Naz Eyüpoğlu, Hande Aytar Cast Ajansına bağlı olarak iş yapmaktadır. Önceden “ABC Çamaşır Deterjanı” reklamında rol alan oyuncu  ilk kez Karamel Yapım imzalı “Emanet” dizisiyle ekranlara gelecektir.

Sarı saçları ve yeşil gözleriyle dikkat çeken Zeynep Naz Eyüpoğlu, iyi derecede İngilizce bilmektedir. No 2 Atolye’de Temel Oyunculuk Eğitimi almıştır. Mertcan Eyüpoğlu ile evli olan oyuncu mutluluk fotoğraflarını da sevenleriyle sosyal medyada paylaşmaktadır.

Emanet dizisi Kanal 7 ekranlarından seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Kanal 7 kanalının beğenilen dizilerinden kabul edilen ve milyonlarca insan tarafınca izlenen Emanet dizisindeki Neslihan karakteri dikkatleri üstüne çekmeye devam ediyor. İzleyiciler Emanet dizisi Neslihan’ın kim bulunduğunu merak ediyor.

Kanal 7 dizisi Emanet Neslihan karakteri gerçekte kimdir?

 

Kanal 7 ekranlarından gösterime giren ve Karamel Yapım tarafınca hayata geçirilen Emanet dizisinin karakterleri merak ediliyor. Oldukça açıklama bekleyen karakterlerin başlangıcında ise Neslihan geliyor. Neslihan projede Kırımlı konağındaki görevlilerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Dedikodu yağmayı oldukca seviyor. Konak içindeki tüm olaylardan haberi var. Konuşmayı oldukca sevdiğinden oldukca fazla azar işitiyor.

Emanet Dizisi Zeynep Naz Eyüpoğlu

12 Mayısıs 1996 senesinde gözlerini açan Zeynep Naz Eyüpoğlu, sarı saçlı ve mavi gözlüdür. 1.70 santimetre uzunlukta olan başarı göstermiş oyuncu 56 kilodadır. İngilizce’yi oldukca iyi bilmektedir. No 2 Imalathane adlı yerde temel oyunculuk eğitimi aldı. Şu an Hande Aytar Cast ajansına bağlıdır.

Güzel ve yetenekli oyuncu ilk kez Emanet dizisinde rol almıştır. Piyasalara yeni bir giriş yapmıştır. Başarıya ulaşmış oyuncu önceden ABC markalı çamaşır deterjanı firmasının reklam sinema filminde boy gösteren rol almıştı.

Başarıya ulaşmış güzel ve yetenekli oyuncu oldukca yakın bir zamanda Mertcan Eyüpoğlu adlı kişiyle dünya evine girmiştir. Sosyal medya hesabı üstünden evliliğini fanatiklerine duyurdu. İkilinin oldukca mutlu bulunduğunu paylaştıkları fotoğraflardan anlıyoruz.

Sektöre yeni giren Zeynep Naz Eyüpoğlu, sosyal medyada hemen hemen kafi etkiyi gösterememiştir. Instagram hesabında ortalama 28 gönderi bulunmaktadır. Ek olarak yalnız 1.082 takip edeni vardır. Güzel oyuncunun Instagram hesabı @znazeyuboglu adıyla karşımıza çıkmaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu