Televizyon

Kanal 7 dizisi Güz Masalı Jhanvi Sia kimdir?

Güz Masalı dizisi oyuncularından Sriti Jha Kanal 7 kanalında yayınlanacak Güz Masalı’nın ana karakteri olarak öne çıkıyor. Hint dizilerinin olmazsa olmaz oyuncularından olan Sriti Jha hakkında detaylar merakla beklemeye başladı. başlandı.

Güz Masalı Janvi Sia kimdir?

Kanal 7 televizyonunda 15 Ağustos itibariyle yayınlanacak Güz Masalı’nda Janvi karakterine canlandıracak olan isim Sriti Jha’dır. Sevilen dizinin başrolünü üstüne alan Jha önceden İkimizin Yerine dizisinde Ganga karakterine hayat vermişti.

Sriti Jha kimdir?

1986 tarihinde Bihar’da gözlerini açan Sriti Jha, Laxman Devlet Okulu mezun olmuştur. 2007 senesinde Disney İndia dizisinde Malini Sharma karakterine canlandıracak olan meşhur oyuncu, 2011 yılındaysa aile içi şiddete kurban giden Jhanvi’yi canlandırmıştır.

Kanal 7 dizisi Güz Masalı Jhanvi Sia kimdir?

 

Viraj karakteri Jhanvi’ye aşık olmuştur ve Jhanvi aile içi rahatsızlık vakasıyla karşı karşıya kalacaktır. Eşi Viraj tatlı ve kibar benzer biçimde görünmekteyken duyguları değişmiş olur ve eşine sertlik uygulamaya başlayacaktır. Bu yüzden tüm hayalleri yıkılır ve ilk bebeğini de bundan dolayı kaybeder. İşkenceye dayanamayan Jhanvi intihar etmeye çalışacaktır ve Geeta ise Jhanvi’yi pes etmemesi için motive eder.

Jhanvi kendisini ölmüş benzer biçimde göstererek Sia isminde kimlik çıkaracaktır. Gurgaon’da Raghav ile tanışan Sia, ona aşık olan Raghav ile tanışacaktır. Viraj, Jhanvi ile boşanır ama Raghav bigün saldırıya uğrayarak ölür. Cinayetten görevli olan Viraj Sia’yı da zehirler ve panzehiri ama kendisini sevdiğini söylemesi halinde vereceğini belirtir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu