Televizyon

Kanal D programı Set Ekstra sunucusu Kimdir?

Kanal D Set Extra Sunucusu Tülay Demir Oktay Kimdir?

Seyircilerin ilgisini Kanal D’de cumartesi günleri Set Extra’yı ağırlayan güzel sunucu Tülay Demir Oktay çekti. Her cumartesi seyircilerine beğenilen dizilerin ve Kanal D programlarının perde arkası görüntülerini güzel bir sunumla sunan Tülay Demir Oktay Demir hakkında kısa bir açıklama topladık.

Kanal D programı Set Ekstra sunucusu Kimdir?

Set Extra’nın sunucusu Tülay Demir Oktay geçtiğimiz günlerde çokça karşımıza çıkmaya başladı. Tülay Demir Oktay’ın akıcı hitabı her insanın dikkatini çekti, Hollanda’da doğup büyümüştür. Yazar ve sunucu Tülay Demir Oktay, insan ve cemiyet, kişisel gelişim kategorilerinde eserler yazmış ve şu anda Kanal D ekranındaki Set Extra programında sunuculuk yapmaktadır.

Tülay Demir Oktay Kimdir?

Türkiye’de sunuculuk hayata geçirmeye başlamış olan Hollanda doğumlu güzel ve başarı göstermiş sunucumuz bir tek Türkiye’de değil Hollanda ülkesinde de çok bilinmektedir ve orada beceri avcısı ismiyle bilinmektedir. Özgürlük gazetesinde röportaj da hazırlayan güzel sunucu birden fazla programın yapım rolünü de üstlenmiştir. Halen son olarak Set Extra programında sunuculuk yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu