Televizyon

Netflix dizisi Bir Denizaltı Hikayesi dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Netflix platformu 2021 senesinde sevileceğini düşündüğü projeleri bünyesine katmaya hazırlanıyor. Netflix’in 2021 senesinde yayınlanması beklenen dizilerinden biri de Bir Denizaltı Hikayesi oldu. Yönetmenliğini Tolga Karaçelik’in üstlendiği dizinin konusu ve oyuncu ekibi merak ediliyor.

Bir Denizaltı Hikayesi dizisi oyuncu ekibi

OGM Pictures imzalı aksiyon ve serüven dolu dizinin oyuncu ekibi çok dikkat çekiyor. Sevilen dizinin başrolü için Kıvanç Tatlıtuğ ile anlaşıldı. Öbür taraftan öteki oyuncular için arayışlar devam ediyor. Projede dünyayı etkisi altına alan bir organik yıkım sonrası denizaltına binen bir grubun başından geçen durumlar anlatılacak.

Kıvanç Tatlıtuğ

1983 senesinde Adana’da gözlerini açan başarılı oyuncu 2002 senesinde Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olduktan sonrasında Best Model Of World yarışmasında da birinci oldu. Manken olarak başladığı kariyerine oyuncu olarak devam eden oyuncu ilk olarak Gümüş dizisinde rol almıştır. Başarılı oyuncu Gümüş dizisinin arkasından Menekşe ile Halil, Aşk-ı Memnu benzer biçimde başarıya ulaşmış dizilerde oynadığı. Tatlıtuğ son olarak Çarpışma adlı projede yer almıştı.

Tatlıtuğ 2016 senesinde Başak Dizar ile dünya evine girdi. Başarılı oyuncu kariyerinde oldukça fazla sayıda dizi ve filmimizde yer alırken şimdi de Bir Denizaltı Hikayesi dizisiyle sevenleri karşısına çıkacak. Başarılı oyuncunun oynadığı diziler ise şu şekilde;

2005- Gümüş- Mehmet,
2007- Menekşe ile Halil- Halil,
2008- Aşkı Memnu- Behlül,
2011- Kuzey Güney- Kuzey,
2013-Kelebeğin Rüyası- Muzaffer,
2014- Kurt Seyit ve Şura,
2016ü- Yürekli ve Güzel,
2018- Hadi Be Oğlum,
2019- Çarpışma

Yeni dizi Bir Denizaltı Hikayesinin değişik konusu da bir fazlaca dikkat çekiyor. Sevilen dizinin senaristliğini Atasay Koç kaleme alıyor. Atasay Koç önceden ilkin Kavak Yelleri, Doktorlar, İntikam, Kaçak Gelinler benzer biçimde birçok başarıya ulaşmış dizinin senaristliğini yapmıştır. Atasay Koç’un yanı sıra dizinin senaryosunda Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı’da içeriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu