Televizyon

Show TV dizisi Ramo Afet karakteri kimdir?

Ramo Dizisi Afet Kimdir?

Ramo dizisindeki Afet karakteri dört gözle beklenen karakterlerden birisi haline geldi. Afet İzmir’de bulunan çay bahçesinde çalışmakta. Anası ve babası yoktur. Bununla birlikte İzmir’de asker olan Hasan, Afet’in çalmış olduğu çay bahçesine sürekli gelir ve Afet’e âşık olur. Askerliğini bitiren Hasan memleketine kısaca Adana’ya dönmek durumunda kaldığından Afet’e evlenme teklifi eder. Afet ise teklifi geri çevirmeyip kabul eder yabancısı olduğu bir şehire gelin olarak gider ve Hasan’ın ailesiyle fazlaca uyumlu olur. O süre Ramo dizisinde ki afet karakterini canlandıran Efsane Odağ’ı tanımaya çalışalım.

Show TV dizisi Ramo Afet karakteri kimdir?

Efsane Odağ Kimdir?

Efsaneleşmiş Odağ, 1986 senesinde İzmir’de dünyaya geldi. 1.68 uzunlukta ve 50 kilo ağırlığındadır. Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonrasında, oyunculuk becerilerini önceden da geliştirmek için derhal Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Drama Gosteri Kısmı’nde okudu. Oyunculuğun yanı sıra yoga öğretmenliği de yapıyor. Güzel oyuncumuz bugüne dek oldukça fazla dizi ve etkinlikte yer almış ve oyunculuk becerileri zihinlere kazınmıştır.

Efsane Odağ’ın Yer Olduğu Diziler

2020 – Ramo (Afet)

2019 – Avlu (Yonca)

2017 – Meryem (Zeliş)

2016 – Familya

2015 – Acı Aşk

2014 – Aramızda Kalsın

2013 – Yol Ayrımı

2012 – Kırkbeşlik Program

2011 – Unutma Beni

Efsane Odağ’ın Resmi Sosyal Medya Hesabı

Ramo dizisinde oynanacak olan “Efsane Odağ”, resmi Instagram sayfasını etkin olarak kullanıyor ve her gün olarak takipçilerine paylaşımlar yapmakta. Efsane Odağ, resmi sosyal medya hesabında ortalama 205 gönderi ve 60.700’den fazla takipçiye haiz. Ek olarak her gün olarak Ramo serisi kameralarda çekilmiş fotoğrafları paylaşıyor. Resmi instagram sayfasındaki kullanıcı adı: @efsaneodag

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu