Televizyon

Star TV dizisi Menajerimi Ara 11.Bölüm Fragmanı ve Konuk Oyuncular Kim?

Star TV televizyonun beğenilerek olarak takip edilen, reyting rekorları kırmaya devam eden ve birçok dizi ile girmiş olduğu rekabet sürecinde başarıya doğru koşan Menajerimi Ara dizisinin yeni bölümleri izleyenler tarafınca çok merak ediliyor. Her Pazar akşamı seyircisi ile buluşan Menajerimi Ara, her hafta diziye katmış olduğu konuk oyuncular ile basit bir takım mantığından uzaklaşarak her insanın gönlünü fethediyor. Sevilen dizinin sıkı takip edenleri ise önceden yeni bölüm yayınlanır yayınlanmaz bir sonraki hafta neler olacağını araştırmaya başladı bile. Menajerimi Ara 11.Bölüm Fragmanı ve Konukları Kimlerdir? 1 Kasım Tanıtım fragmanı gösterildi mi? şeklinde sorular havada uçuşmaya başlamış durumda. Bakalım dizinin 11.bölümü ve 1 Kasım tanıtımı gösterildi mi?

menajerimi ara yeni bölüm fragmanı

Star TV dizisi Menajerimi Ara 11.Bölüm Fragmanı ve Konuk Oyuncular Kim?

STAR TV’nin en gözde dizilerinden olan, kuvvetli oyuncu ekibi ile birçok başarıya imza atan Menajerimi Ara dizisi bu hafta 10.kısmı ile ekranlara gelecek Yaşanmış olan sürpriz olaylardan sonrasında izleyiciler dizinin 11.bölüm fragmanına ulaşmak istese de dizinin 11.Bölüm Fragmanı, konuk oyuncuları ve 1 Kasım tanıtımı hemen hemen yayınlanmadı. Her Pazar akşamı seyircisi ile buluşan dizinin 10.bölümünde birçok sürpriz içeren durumlar yaşanacak. Dicle’nin Kıraç’ın kızı bulunduğunu öğrenen Beren, Dicle’yi hayatlarından yok etmeye çalışacak olsa da işler karmaşık bir hale bürünecek. Feriz, asla beklemediği bir durumla karşı karşıya kalıp Nejat konusunda büyük bir şaşkınlığa uğrayacak. Ajansta yaşanmış olan her bir durumun sosyal medyada görülmesi sonrasında tüm menajerler aralarındaki muhbiri bulmak adına çalışmalara başlayacaklar. Yaşanmış olan tüm bu olaylardan sonrasında, bilhassa Beren ve Dicle konusu ajanstaki tüm dengeyi alt üst edecek.

Sevilen dizinin 11.bölümü heyecanla beklenirken Menajerimi Ara 10.kısmı ile 25 Ekim Pazar akşamı STAR TV kanalında seyircisi ile buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu