Televizyon

Show TV dizisi Ramo Sibel karakteri kimdir?

Cuma akşamları Show Tv ekranında yayın hayatına başlayan Ramo oyuncuları çok merak edilmektedir. Bunlardan bir de Ramo Sibel kimdir? diye araştırılan Sibel karakteridir. Ramo dizisinde Esra Bilgiç Murat Yıldırım ile başrolü paylaşmaktadır. Peki Esra Bilgiç oynadığı diziler nedir? siz de merak ediyorsanız haberimizin devamında öğrenebilirisiniz. İşte Ramo Sibel kimdir? Esra Bilgiç oynadığı diziler nerlerdir?

Show TV dizisi Ramo Sibel karakteri kimdir?

Ramo Sibel yer altı dünyasının patronu Cengiz’in kız evladıdır. İyi bir eğitim almış olan Sibel’in yaşamı Ramo’nun babasına harp açmasıyla tamamen değişmiş olur. Aşk mı nefret mi ruhu bir harp içindedir. Ramo ile yaşamış olduğu aşk yaşamını tamamen değiştirir.

blank

Esra Bilgiç Oynadığı Diziler Nedir? 

Esra Bilgiç Kimdir?

1992 Ankara doğumlu Esra Bilgiç, Bilkent Üniversitesi Internasyonal İlişkiler bölümünden mezundur. Oyunculuk için kariyerindeki ilk adımı Diriliş Ertuğrul dizinde atmış ve  bu projede Halime Sultan karakterine can veren vermiştir. Royal Academy Acıklı Arts’da ses ve drama eğitimi almış olan oyuncu İstanbul Kent Üniversitesi’nde Hukuk Fakültesi’nde eğitimine devam etmektedir. Ek olarak Esra Bilgiç piyano ve binicilik dersleri de almaktadır.

Esra Bilgiç Oynadığı Diziler Nedir?

2011-2018 yılları aralığında Diriliş Ertuğrul dizisinde Halime Sultan karakterine can veren veren Esra Bilgiç, sonrasında dizisi biter bitmez Bir Ümit Yeter dizisinde Derya karakterini canlandırmıştır. Kendisini şu an ise Show Tv deki Ramo dizisinin Sibel’i olarak izlemekteyiz.

Bu yıl içerinde de Adanış: Mukaddes Kavga sinema filminde boy gösteren rol almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu