Televizyon

TRT 1 dizisi Benim Adım Melek Aslı karakteri gerçekte kimdir?

TRT 1 dizisi Benim Adım Melek Aslı karakteri gerçekte kimdir?

TRT 1 kanalında gösterime giren Benim Adım Melek dizisinin 2. Sezonuna yeni bir oyuncu önceden katıldı. Diziye yeni katılan Aslı karakteri Benim Adım Melek fanatikleri tarafınca bilgi edinilmeye devam ederken bununla beraber oldukça fazla insan Aslı karakterine canlandıracak olan Sinem Karel Gürtekin’i de araştırmaya başladı.

Benim Adım Melek Aslı

Almanya’da doğup büyüyen Aslı akrabalarının yanına Türkiye’ye Gaziantep’e gelmiştir. Fazlaca açık sözlü olan Aslı Kerem ile tanışmıştır. Devamlı bir yerlerde Kerem ile karşılaşan Aslı son olarak Kerem’e telefon numarasını verir.

Benim Adım Melek Aslı kimdir? Sinem Karel Gürtekin kimdir?

 

4 Mart 1994’te Mersin’de gözlerini açan güzel ve yetenekli oyuncu 1.74 boyundadır ve 54 kilodur. Sinem Karel Gürtekin Nişantaşı Üniversitesi Medya Kısmı mezun olmuştur. Oyunculuğa başlamadan ilkin Kral TV, SHOW TV’de sunuculuk açıklayan Gürtekin ilk kere 2011 senesinde Yalan Dünya dizisinde Elfe karakteri ile oyunculuğunu göstermiş ve ciddi bir beğeni kitlesinden toplamıştır.

Sinem Karel Gürtekin oynamış olduğu yapımlar

2011 – Yalan Dünya – Elfe
2015 – Mayısıs Kraliçesi – Gökyüzü
2017 – Kanatsız Kuşlar – Emel
2018 – Çukur – Sultan Anne (Gençliği)
2020 – Benim Adım Melek – Aslı

Sinem Karel Gürtekin sosyal medya hesabı

Sosyal medya hesabını son aşama etkin kullanan Gürtekin’in İnstagram hesabında 353 gönderi bulunmaktadır. Ciddi bir takipçi kitlesi olan güzel oyuncunun 20,4 binden fazla takip edeni ve hayranı bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu