Televizyon

TRT 1 dizisi Gönül Dağı hangi gün, saat kaçta hangi kanalda yayınlanıyor?

Gönül Dağı dizisi Trt 1’in yeni gözdesi oldu. Trt 1 yönetimi üst üste üç dönem gösterime giren “Kalk Gidelim” dizisinden vazgeçerken, Cumartesi gecesi oldukça izlenen dizi olması beklenen Gönül Dağı dizisini de onlarca kere tekrarladı. Gönül Dağı’nın yeni dizisi Trt 1 ekranında seyircilerle buluşacak. Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan, Gönül Dağı dizisinin başrolleridir.

TRT 1 dizisi Gönül Dağı hangi gün, saat kaçta hangi kanalda yayınlanıyor?

 

Gönül Dağı adlı TRT1’in yeni dizisi seyircilerle buluşacak. Berk Atan ve Gülsim Aliİlhan, Gönül Dağı dizisinin başrolleridir. Bu dizi oyuncularının haricinde dizinin oyuncu ekibini Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya Çiğdem Aygün oluşturmaktadır.

Gönül Dağı dizisinin yapımcılığını Ferhat Eşi olmayan, Yönetmen koltuğundaysa Yahya Samancı’dır.  Anadolu insanının bozkırdaki öyküsünü özetleyen dizi, Anadolu evlatlarının hayalleri gerçeğe dönüşen, ufak bir dünyada hatırlanacak aşk öyküsünü konu alıyor.

Gönül Dağı Konusu ve Çekilmiş olduğu Yer Neresi?

Gönül Dağı, üç kuzeninin hayallerini gerçekleştirme sürecinde tüm engellere karşın imkânsız hayatlar elde etmeye çalışan insanların öyküsünü konu alıyor. Trt 1’in Gönül dağı dizisi Anadolu güzellikleri içinde bir bozkır olan Eskişehir’in Sivrihisar bölgesinde çekildi.

Gönül Dağı Ne Zaman Başlayacak? Gösterim Günü Ne Vakit?

Sevilen dizinin gösterim gününün 17 Ekim günü itibariyle başlayacaktır.

Gönül Dağı Tekrarı Ne Zaman Yayınlanacak?

Sevilen dizinin yeniden günü ve saati de netleşti. Cumartesi günleri saat 23:15 de yayında olacak. Ve her Cumartesi günü gösterim yaşamını sürdürecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu