Televizyon

TRT 1 dizisi Gönül Dağı Taner karakteri gerçekte kimdir?

TRT 1 kanalının beğenilen dizilerinden biri haline katılan Gönül Dağı dizisi hakkında bilgiler devam ediyor. Son olarak projede dikkat çeken karakterlerden kabul edilen Taner karakterinin kim olduğuyla ilgili sorular sorulmaya başlandı.

TRT 1 dizisi Gönül Dağı Taner karakteri gerçekte kimdir?

Gönül Dağı dizisindeki Taner karakteri dizinin önem verilen oyuncularından biri olarak karşımıza çıkıyor. Tamer karakterinin ilerleyen bölümlerde Arzu karakteri ile beraber olacağı düşünülürken öteki taraftan da bunun hangi durumlar sonucunda gerçekleşeceği sabırsızlıkla umut ediliyor.

Gönül Dağı Taner Kimdir?

TRT 1’in beğenilen dizisi Gönül Dağı’nda Ecem Özkaya, Gülhan Tekin, Gülsüm Ali İlhan benzer biçimde yakından tanınan oyuncular yer ediniyor. Projede Taner karakterini canlandıran oyuncusunun adı ise Berk Atan olarak karşımıza çıkıyor.

Berk Atan Kimdir?

Berk Atan 1991 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde oyunculuk eğitimini sürdüren başarılı oyuncu ilk kez 2013 senesinde Her Şey Yolunda Merkez dizisi ile deneyim sahibi olmuştur. Kendisinin sosyal medya hesaplarını merak edenler için Berk Atan’ın İnstagram hesabı @berkatan’dır. Aşağıdaki bölümde Berk Atan’ın önceden evvel oynadığı tüm yapımlar seneleriyle beraber sıralanmıştır.

2013 – Her Şey Yolunda Merkez

2013 – Altındağlı (Pamir)

2015 – Güneşin Kızları (Harp)

2020 – Gönül Dağı (Taner)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu