Televizyon

TRT 1 Dizisi Tozkoparan yeni sezon hangi oyuncular diziden ayrılacak

TRT 1 kanalında yayın hayatına başlayan ve büyük bir kitlesi olan Tozkoparan dizisi ilk 3 sezonu geride bıraktı. Sevilen dizinin 4.sezonunda ekibe yeni oyuncular dahil olarak hikayeyi sürdürecek. Diziye yeni oyuncular katılırken, bazı dizi oyuncularının ise ekibe veda edeceği açıklandı.

Tozkoparan dizisinde yeni katılan oyuncular

Fırat Albayram

Savaşçı dizisinde Üsteğmen Serdar karakterini canlandıran oyuncu, Tozkoparan dizisinin ekibine dahil oldu. 11 Ocak 1985 senesinde doğan Fırat Albayram önceden Kaçak Gelinler dizisi ve Hababam Sınıfı Yeniden yapımlarında yer almıştır.

Sera Tokdemir

11 Nisan 1981 senesinde Mersin’de doğan güzel ve yetenekli oyuncu Bilkent Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Kertenkele dizisindeki karakteriyle oldukça beğenilen Sera Tokdemir, son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde rol almıştır.

Ülkü Hilal Çiftçi

Yeni sezonda Ülkü Hilal Çiftçi Tozkoparan dizisinde ekip kaptanı Duygu rolüne can veren verecek. Diziye duygu karakteri olarak katılan Ülkü Hilal Çiftçi ön plana çıkacak bir oyuncu olacak. Ülkü Hilal Çiftçi ilk kez Fox TV’de yayın hayatına başlayan Adı Zehra’da Mine karakteri olarak oyunculuk deneyimini yaşadı.

Burak Satıbol

 

Burak Satıbol, 1979 senesinde Bursa’da dünyaya geldi. Burak Satıbol, Ankara Üniversitesi Tiyatro Kısmı Dil, Tarih ve Coğrafya Bölümünden mezun olmuştur. 1993 senesinde tiyatroda oyunculuğa başladı. 2004 senesinde tv dizilerinde rol aldı ve uzun metrajlı filmlerde rol almaya devam etti. Burak Satıbol, keyifli kişiliğiyle katılmış olduğu her diziye can vermiştir. Elde Var Hayat, Halil İbrahim Sofrası, İşler Güçler, Bir Yusuf Masalı, Kardeş Payı, Fabrika Kızı, Görevimiz {Komedi} ve Bu Sayılmaz dizilerinde yer aldı.

Burak Alkaş

Burak Alkaş, 1983 senesinde İzmir’de dünyaya geldi. 2007 senesinde Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Halen Ali Poyrazoğlu tiyatrosunda iş yapmaktadır. {Komedi} oyunculuğu tecrübesi olan Burak Alkaş, Tozkoparan’daki Fikri Parlak rolüyle de oldukça sevilecek. Fikri Parlak, projede keyifli ve garip bir kaşif olacak. Burak Alkaş’ın oynadığı diziler; Aden Mahallesi, Adanalı, Ezel, Kirli Yedili, Otel Divane ve Yeşil Deniz dizilerinde rol almıştır.

İrem Deniz Morkoç

İrem Deniz Morkoç, 2010 senesinde dünyaya geldi. İrem Deniz Morkoç 4 yaşından beri televizyonlarda. Genç yaşına karşın birçok reklam ve projede rol aldı. İrem Deniz Morkoç’un oynadığı reklam filmleri; Çokokrem, İstikbal, İş Bankası, Vitra, Anadolu Can veren, Ağaoğlu İnşaat, Benardo, Defakto, Dove, Migros ve Turkcell. İrem Deniz Morkoç’un oynadığı dizi; Yalan Dünya, Gönül Hırsızı, Çalıkuşu, Elif, Gönül İşleri, Karışık Kaset, Kertenkele, Kurt Seyit ve Şura, Küçük Ağa, Paramparça ve Çınarın Gölgesinde.

Tozkoparan dizisinden ayrılan oyuncular

Burak Kut

Sevilen dizinin ilk 3 sezonunda Cihan Sağlam karakterine can veren veren Burak Kut, yeni sezonda diziye veda edecek. Burak Kut’un kendi isteği ile diziden ayrılmış olduğu biliniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu