Televizyon

TRT 1 Masumlar Apartmanı dizisi Han karakterinden korkutan itiraf

GundemLab.com – Masumlar Apartmanı 7. yeni bölüm fragmanı gösterildi. TRT 1 ekranında Salı akşamları milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitleyen Masumlar Apartmanı dizisinde Han’dan Tüyler Ürperten itiraf seyirciyi şimdiden heyecanlandırdı. İnci takip etmiş olduğu Han’a “Demek gizlediğin şey buymuş” diye soruyor. Han bu sual karşısında vermiş olduğu Babanı öldürüp bir çuvalın içine koydum, şimdide boğazın dibinde itirafıyla şaşkınlık yaşayan İnci şimdi ne meydana getirecek? İşte Masumlar Apartmanı 7. bölüm özeti ve Masumlar Apartmanı kitap ve projede yaşanacak gerçek hikayeler sizlerle.

TRT 1 Masumlar Apartmanı dizisi Han karakterinden korkutan itiraf

Youtube’da 24 saatte 7 milyondan fazla izlenme alan Masumlar Apartmanı 7. bölüm fragmanında Han aşka düştüğü İnci’ye “Babanı Öldürüp bir çuvalın içine koydum, şimdi boğazın dibinde” sözleri seyirciyi heyecanlandırırken bir an ilkin salı akşamının gelmesini istetti. Masumlar Apartmanı dizisinde Han Derenoğlu karakterini canlandıran Birkan Sokullu, sergilemiş olduğu oyunculuk performansıyla taktir toplarken izleyici artık Han dahada cani olmasın diyor.

blank

Büyük beğeniyle izlenen Masumlar Apartman 7. bölüm fragmanı gösterildi. İnci, babasının kaybolduğundan şüphelenilen Han’ın peşine düşer. “Evet, babanı öldürdüm ve bir çuvalın içine koydum. Şimdi boğazının dibinde.” Diyor.

blank

Gülben, Safiye’ye Masumlar Apartmanı’nın 7. yeni bölümünde “Bigün evleneceğim, senden kurtulacağım” diye bağırıyor. İnci, Han’dan kardeşleri ile alakalı gerçeği anlatmasını ister.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu