Televizyon

TV8 Dizisi Kırmızı Oda Meliha Karakteri Neden Yok?

TV8 kanalında yayın hayatına başlayan Cuma akşamlarının reytingleri alt üst eden Kırmızı Oda’da geçen hafta yayın hayatına başlayan 7. Bölümde Meliha’yı göremeyen sevenler, yeni bölüm fragmanında da Meliha’yı (Evrim Alasya) göremeyince “Kırmızı Oda’da Meliha Sebep Yok?” sorusuna yanıt aramaya başladı.

TV8 Dizisi Kırmızı Oda Meliha Karakteri Sebep Yok?

blank

Yayınlandığı ilk günden itibaren hikayesi ile seyircileri derinden etkileyen Meliha son bölümde yaşama inancını yitirmiş hayatına son vermek istemişti. Sevilen dizinin sıkı takip edenleri Evrim Alasya’nın canlandırdığı karakter diziye veda mı edecek diye dört gözle beklerken, haberi oyuncunun kendi verdi.

Meliha (Evrim Alasya) Kırmızı Oda’ya Veda mı Etti?

blank

Evrim Alasya instagram hesabında  Kırmızı Oda setinden bir fotoğraf paylaşarak “Koca ekibin bir kısmı #kırmızıoda sağ olsunlar beni oldukça güzel ağırladılar. Ben gidene kadar gözümün içine baktılar. #meliha aşla gidiyor” notunu düştü. Yeni bir takım projesi olduğundan Kırmızı Oda’ya veda etmiş olduğu malum Evrim Alasya’nın Şahmeran dizisinde Demet Akbağ ile beraber baş rollerde olacağı öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu