Televizyon

Zümrüdüanka dizi oyuncusu Rüstem karakteri kimdir?

Fox TV kanalında seyircileri ile buluşan Zümrüdüanka dizisindeki oyuncular sevenler tarafınca bilgi edinilmeye devam ediyor. Son olarak dizideki Rüstem karakteri hakkında bilgiler yapılmaya başladı.

Rüstem karakteri önceden Çukur dizisinde Oruç Reis olarak izlenmişti. Zümrüdüanka dizisinde geçiş açıklayan başarıya ulaşmış oyuncu 25 Aralık tarihinde ilk kısmı ile gösterime giren projede çok başarıya ulaşmış bir performans gösterdi.

Sevilen dizinin en önem verilen oyuncularından önde gelen Rüstem karakteri ana karakter Zümrüt’ün babası olarak görülmektedir. Kalender bir baba olan Rüstem yaşamış olduğu kaza sonucunda sakat kalmıştır. Zümrüdüanka dizisinde Rüstem karakterine Serhat Özcan hayat vermektedir.

Serhat Özcan Kimdir?

Serhat Özcan 1961 senesinde dünyaya gelmiştir. İlk olarak 1986 senesinde Davacı adlı film ile oyunculuğa atılan Özcan sonrasında 52 projede önceden yer almıştır. İlk olarak İz Ardında adlı projede 1989 senesinde oynayan Serhat Özcan’ın oldukça malum yapımı ise Aden Mahallesi’dir.

Son olarak başarıya ulaşmış oyuncu Show TV’nin beğenilen dizisi Çukur’da da oynamıştır. Burada Oruç Reis karakterini canlandıran Serhat Özcan son olarak Zümrüdüanka dizisinde geçiş yapmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu