Televizyon

Acun Ilıcalı, Çağrı’yı adadan kovdu

Yarışmadaki performanslarının yanı sıra kavgalarıyla da gündeme katılan Survivor 2021‘nin bu akşam yayınlanacak olan bölümünde ortalığın karıştığı görüldü. İletişim oyunu için yarışan yarışmacılardan Davet‘nın öfkesini denetim edememesi Acun Ilıcalı‘yı çok fazla sinirlendirdi. Ilıcalı, Davet’nın adadan gitmesini istedi.

Ünlüler takımında yarışmacı olarak adada bulunan Davet’nın, gönüllüler takımına karşı gene sinirlenmesi herkesi ayağa kaldırdı. Öfkesini denetim edemeyen Davet’nın sunucu Murat Ceylan‘ın üstüne adım atması ortalığı önceden da alevlendirdi.

Finale yaklaşan yarışmacıların açlık ve sıkıntılı koşullardan dolayı sinirleri iyice gerilirken gün içinde iki ekip içinde meydana getirilen yazışma oyununda devamlı sinirli hali ile yarışan Davet’nın, Gönüllüler takımına sert tepki gösterdiği görülüyor. Özür bekleyen Davet bir taraftan bağırırken araya giren Murat Ceylan’a da ‘sana ne’ diyerek tepki gösteriyor. Ekip arkadaşları tarafınca zorla sakinleştirilen Davet önceden sonrasında oyun alanından başka bir yere gittiği fark ediliyor.

Eleme konseyi için toplanan yarışmacılarla yaşanmış olan bu vakası değerlendiren Acun Ilıcalı’nın bu güne kadar ilk kere bu kadar sert şekilde rest çekmiş olduğu görülürken, davranışlarından dolayı Davet’yı sert bir üslupla uyaran Ilıcalı’nın Murat Ceylan’a meydana getirilen bu hareketi kabul etmediğini söylüyor ve Davet’nın adadan gitmesinin kendisini mutlu edeceğini dile getiriyor.

Davet, duyduğu bu sözler sonrası gözyaşlarını tutamazken Acun Ilıcalı’nın hitabı sonrası Davet’nın ne karar vereceği de merak konusu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu