ATV dizisi Hercai Aslan Aslanbey karakteri gerçekte kimdir?

Hercai dizisi Aslan Aslanbey kimdir? Gerçek adı ve Soyadı ne? Doğan Bayraktar kaç yaşında? Biyografisi ve rol aldığı yapımlar

Cuma akşamları ekranlara katılan Hercai dizisi, oldukça beğenilen dizilerden biridir. Oyuncu ekibine yeni oyuncularını katarak dikkatleri üstüne çeken diziye Sultan’ın oğlu olarak Aslan karakteri katıldı. Aslan’ın gerçek adı Doğan Bayraktar’dır. Doğan Bayraktar son olarak oldukça beğenilen dizilerin arasında olan Savaşçı dizisinde boy göstermişti.

Doğan Bayraktar Kimdir?

Hercai dizisinde Aslan Aslanbey karakteri olarak katılan Doğan Bayraktar, 8 Ağustos 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Nişantaşı Üniversitesi’nde Sivil Havacılık ve Kabin Memurluğu bölümünü tamamladı. Kendisi 82 kilo olup 1.87 boyundadır. 2015 senesinde düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasıyla adını duyurdu. Bu yarışmadan sonrasında oyunculuğa başladı.

ATV dizisi Hercai Aslan Aslanbey karakteri gerçekte kimdir?

Hercai dizisinden ilkin beğenilen dizi Savaşçı dizisinde Astsubay Kıdemli Üstçavuş Selçuk Yenilmez karakterini canlandırdı. Bu dizideki başarısından dolayı Hercai dizisinde çağrı edildi.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir