FOX TV dizisi Bay Yanlış yeni sezonda diziden ayrılacak oyuncular kimlerdir?

Bay Yanlış yeni sezonda diziden ayrılacak oyuncular kimler? Bay Yanlış yeni sezon yeni ve ayrılan oyuncuları

2020 yazları süregelen yeni dizi Bay Yanlış dizisinin kadrosunda değişikliğe gidiliyor. Dizi başladığı tarihten itibaren reyting oranları olarak iyi gitse de bu oranları arttırmak isteyen dizi ekibi, buna deva bulmaya çalışıyor. Bu durum neticesinde dizi kadrosunda bazı değişikliklere gitmeye kabul eden dizi ekibi, yeni oyuncular diziye katmaya başladı.

FOX TV dizisi Bay Yanlış yeni sezonda diziden ayrılacak oyuncular kimlerdir?

 

Yaz dizisi olarak süregelen Bay Yanlış dizisinin yeni sezonda da ekranlardaki yerini koruması hedefleniyor. Bu anlamda dizi ekibine yeni adlar eklenmeye başladı. Meydana getirilen açıklamaya bakılırsa diziye katılan son isim Serhat Parıl olmuştu. Serhat Parıl projede Özgür karakterinin kuzenine hayat veriyor.

Serhat Parıl

Bay Yanlış dizisinde katılan Serhat Parıl, projede Özgür karakterinin kuzenini canlandıracak. Sevilen dizinin konusuna bakılırsa yurt dışından katılan Parıl, kendini tüm karışıklığın ortasında bulacak. Kuzeni Özgür’ü imrenecek olan kuzen, Özgür ile çekişme halinde olacak.

Selin Sezgin – Soner’in nişanlısı

Bay Yanlış dizisinde sonradan katılan bir öteki isim Selin Sezgin olmuştu. Güzel ve yetenekli oyuncu projede Soner karakterinin nişanlısı olarak boy gösteriyor. Projede Soner ile anlaşamayan Selin Sezgin, Soner’in kendini terk etmesi ile karşı karşıya kalmıştı. Bir süre projede bulunan Sezgin, bu terk etmenin arkasından diziden de ayrılmıştı.

Derin Rolünü yapan Selin Kahraman:

Bay Yanlış adlı dizisinin ekibine katılan yeni oyunculardan biri ise Selin Kahraman’ dır. Güzel ve yetenekli oyuncu projede Derin adlı karaktere canlandıracak. Selin Kahraman ekranlara gelmeden öncesinde tiyatro eğitimi almış ve çeşitli tiyatrolarda çeşitli karakterlere hayat vermiştir. Kendisi ise Hacettepe Üniversitesi Konservatuar bölümünden diplomasını almıştır. Karakter hakkında ise daha net açıklama yoktur.

Bay Yanlış dizisinden ayrılan çıkan oyuncular kimler?

Bay Yanlış dizisinde giren yeni oyuncular benzer biçimde diziden ayrılan isimlerde bulunuyor. Diziden son olarak ayrılan isim Selin Sezgin olmuştu.

Özgür’ün Arkadaşı

Projede hovarda haliyle gözlere çarpan Özgür karakterinin birçok kız arkadaşı projede bulunmuştu. Bu kişiler diziye konuk olarak katılan isimlerdi. Bu oyunculardan birisi olan ve Özgür’ün kız arkadaşı olarak ekranlara katılan insan sevenler tarafınca oldukça merak edilmişti. Insan hakkında ise detaylı bilgilere ulaşılamamıştır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir