Kanal D programı Set Ekstra sunucusu Tülay Demir Oktay kimdir?

Kanal D Set Ekstra programının sunucusu Tülay Demir Oktay kimdir? Tülay Demir Oktay

Kanal D programı Set Ekstra sunucusu Tülay Demir Oktay kimdir?

Seyircilerin ilgisini Kanal D’de cumartesi günleri Set Extra’yı ağırlayan güzel sunucu Tülay Demir Oktay çekti. Her cumartesi seyircilerine beğenilen dizilerin ve Kanal D programlarının perde arkası görüntülerini güzel bir sunumla sunan Tülay Demir Oktay Demir hakkında kısa bir açıklama topladık.

Tülay Demir Oktay Kimdir?

Set Extra’nın sunucusu Tülay Demir Oktay geçtiğimiz günlerde çokça karşımıza çıkmaya başladı. Tülay Demir Oktay’ın akıcı hitabı her insanın dikkatini çekti, Hollanda’da doğup büyümüştür. Yazar ve sunucu Tülay Demir Oktay, insan ve cemiyet, kişisel gelişim kategorilerinde eserler yazmış ve şu anda Kanal D ekranındaki Set Extra programında sunuculuk yapmaktadır.

Tülay Demir Oktay Kimdir?

Türkiye’de sunuculuk hayata geçirmeye süregelen Hollanda doğumlu güzel ve başarıya ulaşmış sunucumuz bir tek Türkiye’de değil Hollanda ülkesinde de çok bilinmektedir ve orada beceri avcısı ismiyle bilinmektedir. Özgürlük gazetesinde röportaj da hazırlayan güzel sunucu birden fazla programın yapım rolünü de üstlenmiştir. Halen son olarak Set Extra programında sunuculuk yapmaktadır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir