Televizyon

Star TV dizisi Sefirin Kızı Sancar ile Akın öldü mü?

Star TV dizisi Sefirin Kızı Sancar ile Akın öldü mü?

Sefirin Kızı adlı dizi iknci sezonuyla ekranlara yer almaya devam ediyor. Star TV’ de yayınlan Sefirin Kızı adlı dizinin gösterime giren son bölümlerine bakıldığında, Nare ile aralarının iyi olması için çabalayan Sancar, sevilmiş olduğu kadın ve biricik evladını korumak için adeta canını dişine takıyor. Akın’ ın ise tüm kötülüğü artık ön plana çıkmış vaziyettedir. Gösterime giren son bölümünde Nare’ yi kaçırarak onu yar kenarısında rehin meblağ. 26 Ekim Pazartesi tarihinde yayınalanacak olan bölümünün gösterime giren fragmanında ise Akın ile Sancar’ ın uçurumun kenarından düşmesi izleyenlerin aklını aldı.

SEFİRİN KIZI ADLI DİZİDE OLAYLAR, AKIN İLE SANCAR UÇURUMUN KENARINDAN DÜŞTÜ!

Sefirin Kızı adlı yapım 25’ inci bölümüyle Star TV’ de gösterim hayatına devam edecek. 26 Ekim Pazartesi tarihinde yayınlanacak olan 26. Kısmı seyirciye adeta tınak yedirtiyor. 25’ inci bölümün sonunda ileriki hafta yayınlanacak olan bölüm ile ilgili verilen tanıtım fragmanında öyleki bir sahne yer aldıki sevenleri adeta şok oldu. Nare’ yi uçurumun kenarında rehin tutan Akın, Sancar’ a yanlış bir hareket yaparsa Nare’ yi öldüreceğini söyler. Fakat Sancar buna katlanamaz ve Nare’ yi almak için hamle yapar. Nare’ yi tutup Akın’ ın kollarından alan Sancar, Akın’ ın üstüne düşer ve ikisi beraber uçurumun kenarından aşağıya düşerler. Sonu bu şekilde gelişen dizinin kısmı ise izleyicinin kafasında birçok sual oluşturdu.

UÇURUMUN KENARINDA BİTEN MÜCADELEDEN SANCAR VE AKIN SAĞ KURTULABİLECEK Mİ

Sefirin Kızı izleyicinin aklını başından alacak olan yeni kısmı ile 26 Ekim Pazartesi günü Star TV ekranlarına gelecek. Mevcut bölümün son sahnesinde bilinmiş olduğu suretiyle Akın, Nare’ yi rehin almış ve peşinden Sancar’ ı tehtid etmişti. Fakat Sancar başarıya ulaşmış bir hamle ile Nare’ yi kurtarırken Akın’ ın üstüne düştü ve ikili yar kenarından aşağıya düştü. Bunun üstüne ise sevenler Sancar ile Akın’ ın akıbeti merak eder oldu. Uçuruma bakıldığında ise oldukca yüksekdir ve altı taşlıktır doğrusu düştüler ise kurtulmaları pek ihtimaller içinde değil. Burada ise klasik fikir “başrol ölürse dizi biter” devreye girmektedir, doğrusu Sancar’ ın hayatta kalacağına eminiz lakin Akın’ ın akıbeti belli değil.

SEFİRİN KIZI DİZİSİNDE BAŞROL OYUNCUSU ENGİN AKYÜREK DİZİDEN AYRILIYOR MU

Ilk olarak izleyicinin sakin olması gerekmektedir. Zira projede oynayan baş karakter kolay kolay çıkmaz ve ölerek çıkmış olduğu oldukca ender görülen bir şeydir. Öbür taraftan Sancar karakteri dizinin gidişatının merkezinde yer verilmiştir, karakter dizinin öyküsünü belirler. Hem Sancar’ ın ölümü ile Nare karakteri boşta kalacaktır. Gediz diye tavsiyeler mevcut lakin Gediz her ne kadar Nare’ yi sevse de bu aşk karşılıksız kalacaktır. Şu demek oluyor ki Nare’ nin dizinin gidişatında bir başkası ile evlenmesi söz konusu değildir.

 

PEKİ DİZİNİN BAŞROLÜ SANCAR NASIL SAĞ ÇIKABİLİR

Sefirin Kızı adlı projede Sancar ile Akın’ ın beraber uçurumun kenarından aşağıya düşmesi doğal ki karaktarlerin ölüp ölmeyeceğini ya da dizinin final mi yapacağı benzer biçimde soruları beraberde getirdi. Büyük olasılıkla uçurumdan düşen Sancar ölmez fakat ölümcül yaralar alabilir. Böylece Sancar, Nare’ ye yaşattıkları için karşılık ödemiş olacak. Bilinmiş olduğu suretiyle Nare’ de uçurumdan aşağıya düşse de büyük yaralar ve birçok kırık kemik ile sağ çıkmıştı. Şimdiyse buna benzer bir vakası Sancar yaşayacak ve bu binevi karma görevi görecek. Şu demek oluyor ki büyük olasılıkla Sancar’ ın ölmesi söz konusu olmayacak fakat Sancar’ ın Nare için yaşamını bu denli riske etmesi çiftin arasındaki bağları kuvvetlendirecektir.

AKIN’ IN AKIBETİ NE OLACAK

Uçurumun kenarında giriştiği savaş Sancar ile beraber aşağıya düşmesi ile sonuçlanan Akın’ ın öte taraftan hikayede önem verilen bir role haiz değildir. Lakin bir projede zararlı karakter olmaz ise o dizi izlenmez. Bu açıdan bakıldığında Akın’ da kurtulabilir. Fakat şimdilik Akın’ ın akıbeti hakkında net bir yanıt veremeyiz, doğrusu tamamen senaristlerin elindedir. Lakin dizinin hikayesinin işlenme sürecine bakılırsa Akın’ ında öleceğini düşünmemekteyiz.

SEFİRİN KIZI ADLI DİZİ FİNALE Mİ GİDİYOR

Sevilen dizinin gösterime giren son kısmı ile itibaren hikayeyi derinden etkileyecek görüntüler yaşanınca izleyicinin kafasında yepyeni sual işaretleri oluştu. Sancar ile Akın’ ın uçurumun kenarında meydana getirilen savaş sonucunda uçurumdan aşağıya düşmesinin anlamı sevenler tarafınca finalin yakın olduğuna nazaran yorumlanmaktadır. Pazartesi günü Uyanış Büyük Selçuklu ile Çukur adlı diziden sonrasında izlenme oranları en iyi olan Safirin Kızı bu sezonunu da kesinlikle tamamlayacaktır. Dizi içinde hangi karakter ölürse ölsün erken final söz konusu olmayacaktır. Erken final ama dizinin düşük reyting oranları alması ile gerçekleşecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu