Televizyon

TV 8 Dizisi Kırmızı Oda Alya karakteri diziden ayrılıyor mu?

Melisa Sözen’ in Kırmızı Oda adlı diziden ayrılacağının haberleri yine gündem konusu olmuştur. Önceden öncesinde İstanbullu Gelin adlı projede Yaz karakterini canlandıran Alya’nın şimdiden hikayesinin ne yönlere doğru şekilleneceği izleyenler üzerinde merak edilmekte.

TV 8 Dizisi Kırmızı Oda Alya karakteri diziden ayrılıyor mu?

Kırmızı Oda dizisinin 8.inci bölüm fragmanında, dizideki Alya karakterinin arkasından gelmekte olan bıçaklı biri dikkat çekti. Bunun üstüne sevenleri Alya’ nın akıbetini merak etmeye başladı. Alya’nın yeni bölümde ailesinde yaşanmış olan değişimleri ve ebeveyni ile beraber geçirmiş olduğu İstanbul’ daki günleri anlatırken duygulanıyor ve bir taraftan izleyiciyi de duygulandırıyor.

Fakat yayın hayatına başlayan fragman ile bir çok izleyicinin aklında Alya’ nın hikayesinin sonu geldi düşüncesi oluştu. Bunun üstüne izleyiciler bu şekilde bir gelişmenin yaşanmaması adına sosyal medya üstünden “Alya’ya veda etmek istemiyorum” diye yorumlar yağmaya başladılar. Melisa Sözen’ in mükemmel bir performans ile izleyiciyi etkilediği Alya karakterine nasıl sonuçlanacağı ise heyecanla bekleniliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu