Televizyon

TRT 1 dizisi Gönül Dağı Serdar karakteri gerçekte kimdir?

TRT 1 kanalının beğenilen yapımlarından önde gelen Gönül Dağı dizisinde yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Son olarak elde edilmiş bilgilere bakılırsa 31 Ekim’de yayınlanacak olan 3. Bölümde diziye yeni bir oyuncu önceden katılacak.

Sevilen dizinin en önem verilen oyuncularından olan Istek’in nişanlısı olarak diziye dahil olacak olan Serdar karakterine Utku Ateş canlandıracak. Gönül Dağı dizisinde Serdar karakterinin katılmasıyla beraber tüm dengelerin yerinden oynayacak ve ilişkilerde değişimler olacak.

Serdar karakterini canlandıracak olan Utku Ateş rolüyle ilgili olarak, “Sezonun en kaliteli yapımlarından birine dahil olmak benim için mutluluk verici. Gönül Dağı’nda, Serdar girdikten sonrasında dengeler değişecek. Istek ve Taner’in arasına karakedi şeklinde girecek Serdar karakterinin büyük ilgi göreceğini umuyorum” açıklamasında bulunmuş oldu.

TRT 1 dizisi Gönül Dağı Serdar karakteri gerçekte kimdir?

Ek olarak Serdar karakterinin Istek’e karşı takıntılı bir durumda aşık bulunduğunu aktaran Ateş, Serdar’ın avukat bir babanın tek oğlu bulunduğunu, onu hayallerine bağlayan tek şeyin Istek bulunduğunu ve onu kaybetmemek için her şeyi yapabileceğini beyan etti.

Senaristliği Mustafa Ziraatçi’nin “gün yüzüne çıkmamış” öykülerinden esinlenerek yazılmış olan Gönül Dağı dizisinin yapımcılığını Ferhat Eşi olmayan ve yönetmenliğini ise Yahya Samancı gerçekleştiriyor.

Gönül Dağı dizisinin oyuncularına bakıldığında ise Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Yapıt Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sempatik ve Çiğdem Aygün şeklinde yakından tanınan oyuncular yer ediniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu